Registrikaart · Äriregistri kanne 14369967
Raison Services OÜ
- Registrikood14369967
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20253200 €
- KMKR numberEE102057391
- Sellel aadressil on registreeritud 87 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Raison Services OÜ
- Registrikood
- 14369967
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.11.2017
- KMKR number
- EE102057391
- Osa- või aktsiakapital
- 750 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roosikrantsi tn 11
- Aadress kehtib alates
- 31.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Raison FinTechnologies,Inc. | 100 % · 750 000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alexander Zaytsev | Juhatuse liige | 29.03.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alexander Zaytsev | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 23.12.2024 |
| Andrey Berezin | kaudne osalus | 23.12.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 27 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 3200 € | +0,3 | |
| Müügitulu muutus | 22 741 € → 3200 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66199 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid teenis ettevõte 2025. aastal 3200 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2025 | 3200 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2025 | 22 741 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 106 125 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 59 752 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 148 736 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 35 111 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 20 216 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 3200 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Kasahstan | 1200 € |
| Leedu | 1000 € |
| Müük väljapoole Euroopa Liidu riike, muud | 1000 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3200 € | 22 741 € | 106 125 € | 59 752 € | 148 736 € | 35 111 € | 20 216 € |
| Ärikasum | −64 044 € | −55 226 € | −33 925 € | −156 074 € | −189 106 € | −72 478 € | −17 179 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −60 201 € | −46 644 € | −6075 € | −241 162 € | −87 615 € | −120 241 € | −40 280 € |
| Aruandeaasta kasum | −60 201 € | −46 644 € | −6075 € | −241 162 € | −87 615 € | −120 241 € | −40 280 € |
| Tööjõukulud | 40 466 € | 40 133 € | 28 680 € | 15 197 € | 10 376 € | 2372 € | — |
| Põhivarade kulum | 3902 € | 3902 € | 3902 € | 494 762 € | 10 343 € | 1700 € | 1700 € |
| Varad kokku | 169 239 € | 371 266 € | 1 033 956 € | 2 330 642 € | 1 174 852 € | 1 059 321 € | 905 765 € |
| sh käibevarad | 144 331 € | 342 455 € | 158 198 € | 1 121 210 € | 525 688 € | 805 463 € | 782 801 € |
| sh põhivarad | 24 908 € | 28 811 € | 875 758 € | 1 209 432 € | 649 164 € | 253 858 € | 122 964 € |
| sh raha | 134 008 € | 224 703 € | 135 939 € | 1 094 173 € | 374 772 € | 793 346 € | 768 581 € |
| Omakapital | −1744 € | 58 457 € | 570 488 € | 618 064 € | −394 323 € | −306 708 € | −186 467 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 750 000 € | 750 000 € | 750 000 € | 750 000 € | 31 300 € | 31 300 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −691 543 € | −644 899 € | −666 785 € | −425 622 € | −338 008 € | −217 767 € | −177 487 € |
| Lühiajalised kohustised | 145 075 € | 156 194 € | 306 853 € | 914 940 € | 220 342 € | 267 449 € | 66 564 € |
| Pikaajalised kohustised | 25 908 € | 156 615 € | 156 615 € | 797 638 € | 1 348 833 € | 1 098 580 € | 1 025 668 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −60 142 € | −51 324 € | −30 023 € | 338 688 € | −178 763 € | −70 778 € | −15 479 € |
| Aruanne esitatud | 03.06.2026 | 19.06.2025 | 26.06.2024 | 31.07.2023 | 15.08.2023 | 15.08.2023 | 15.08.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | −1,0 % | 15,7 % | 55,2 % | 26,5 % | −33,6 % | −29,0 % | −20,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1881,3 % | −205,1 % | −5,7 % | −403,6 % | −58,9 % | −342,5 % | −199,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.