Turundusinfo

Arbolex OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14373394
  • Asutatud2017 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20242800 €
  • KMKR numberEE102025572

Üldandmed

Ärinimi
Arbolex OÜ
Registrikood
14373394
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.11.2017
KMKR number
EE102025572
Aadress
Võru maakond, Rõuge vald, Kaubi küla, Reoli

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

25/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu2800 €0
Müügitulu muutus56 037 € → 2800 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 34 793 €2020: 42 959 €2021: 44 141 €2022: 27 124 €2023: 56 037 €56 037 €2024: 2800 €2800 €201920202021202220232024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 2800 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20252800 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200856 037 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200827 124 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200844 141 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200842 959 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200834 793 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2018: 112019: 12020: 12021: 12022: 12023: 12024: 02025: 0020182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20231
20221
20211
20201
20191
20181

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu2800 €56 037 €27 124 €44 141 €42 959 €34 793 €
Ärikasum enne makse−8153 €4969 €1232 €−16 285 €5658 €1679 €
Aruandeaasta kasum−8153 €4969 €1232 €−16 285 €5658 €1679 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €1542 €2313 €1484 €1733 €
Varad kokku28 287 €39 415 €41 355 €39 376 €35 795 €23 041 €
sh käibevarad24 115 €33 851 €34 398 €31 027 €26 054 €11 908 €
sh raha9109 €10 783 €
Omakapital8576 €16 729 €11 760 €10 527 €24 349 €22 459 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised19 711 €22 686 €29 595 €28 849 €11 446 €582 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)001111
Omakapitali osakaal varadest30,3 %42,4 %28,4 %26,7 %68,0 %97,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust-291,2 %8,9 %4,5 %-36,9 %13,2 %4,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang