Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14376766

The NOW OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14376766
  • Asutatud2017 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20251251 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 72 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

25/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 23.11.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 23.11.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
The NOW OÜ
Registrikood
14376766
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.11.2017
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 10

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1251 €0
Müügitulu muutus18 016 € → 1251 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96231Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5130 €10 tuh €15 tuh €21 tuh €2019: 18 905 €20192020: 14 406 €20202021: 15 397 €20212022: 20 520 €20 520 €20222023: 20 315 €20232024: 18 016 €20242025: 1251 €1251 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1251 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 20251251 €
2024Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 202518 016 €
2023Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200820 315 €
2022Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200820 520 €
2021Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200815 397 €
2020Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200814 406 €
2019Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200818 905 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018: 0020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1251 €18 016 €20 315 €20 520 €15 397 €14 406 €18 905 €
Ärikasum enne makse−759 €279 €−433 €272 €480 €−160 €42,00 €
Aruandeaasta kasum−759 €279 €−433 €272 €480 €−160 €42,00 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku2552 €3311 €3032 €3465 €3193 €2713 €2873 €
sh käibevarad2552 €3311 €3032 €3465 €3193 €2713 €2873 €
sh raha2552 €1483 €1285 €1718 €1446 €772 €892 €
Omakapital2552 €3311 €3032 €3465 €3193 €2713 €2873 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-60,7 %1,5 %-2,1 %1,3 %3,1 %-1,1 %0,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang