Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14378268

Terrano OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14378268
  • Asutatud2017 (8 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202452 990 €
  • KMKR numberEE102027813

Usaldusväärsuse indeks

63/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 27.11.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.11.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Terrano OÜ
Registrikood
14378268
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.11.2017
KMKR number
EE102027813
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Peipsiääre vald, Ätte küla, Ülesoo
Aadress kehtib alates
02.04.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Tiimar Silgo100 % · 2500 €Ainuomand02.04.2024

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Janar PartsJuhatuse liige02.04.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Janar Partskõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige02.04.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu52 990 €+11,5
Müügitulu muutus38 582 € → 52 990 €+11,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €13 tuh €26 tuh €40 tuh €53 tuh €2019202020212022202352 990 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2024. aastal 52 990 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202552 990 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200838 582 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200817 644 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 20085051 €
2020Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200812 311 €
2019Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200843 409 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu52 990 €38 582 €17 644 €5051 €12 311 €43 409 €
Ärikasum10 248 €2141 €1172 €575 €1761 €3047 €
Kasum enne tulumaksustamist10 248 €2141 €1172 €575 €1252 €2893 €
Aruandeaasta kasum10 248 €2141 €1172 €575 €1252 €2893 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €690 €730 €400 €958 €319 €
Varad kokku123 088 €64 324 €28 261 €18 647 €20 999 €24 980 €
sh käibevarad114 855 €56 092 €20 391 €11 847 €18 444 €21 466 €
sh põhivarad8233 €8232 €7870 €6800 €2555 €3514 €
sh raha1052 €1506 €354 €847 €
Omakapital10 248 €5140 €2999 €1827 €17 906 €16 654 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum0,00 €2999 €1827 €1252 €14 154 €11 261 €
Lühiajalised kohustised54 840 €1180 €1135 €257 €988 €5232 €
Pikaajalised kohustised58 000 €58 004 €24 127 €16 563 €2105 €3094 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Ärikasum enne kulumit10 248 €2831 €1902 €975 €2719 €3366 €
Aruanne esitatud23.02.202604.12.202431.03.202427.03.202425.05.202105.11.2020
Omakapitali osakaal varadest8,3 %8,0 %10,6 %9,8 %85,3 %66,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust19,3 %5,5 %6,6 %11,4 %10,2 %6,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang