Registrikaart · Äriregistri kanne 14378854
OÜ SWISSCOM
- Registrikood14378854
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025142 570 €
- KMKR numberEE102123885
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ SWISSCOM
- Registrikood
- 14378854
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.11.2017
- KMKR number
- EE102123885
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Osmussaare tn 8-209
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 142 570 € | +15,5 | |
| Müügitulu muutus | 643 811 € → 142 570 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725655701
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73201 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused | Põhitegevusala |
| 46141 | Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused teenis ettevõte 2025. aastal 56 670 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2025 | 56 670 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 49 900 € |
| 2025 | Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 36 000 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 297 011 € |
| 2024 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2025 | 293 000 € |
| 2024 | Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 53 800 € |
| 2023 | Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 140 855 € |
| 2023 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 9605 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 710 461 € |
| 2022 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 90 641 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 1 150 355 € |
| 2021 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 44 601 € |
| 2021 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 12 978 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 1 376 294 € |
| 2020 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 223 046 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 1 247 643 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 142 570 € | 643 811 € | 150 460 € | 801 102 € | 1 207 934 € | 1 599 340 € | 1 247 643 € |
| Ärikasum enne makse | 26 505 € | 361 972 € | 60 805 € | 782 821 € | 366 150 € | 909 134 € | 7064 € |
| Aruandeaasta kasum | 26 505 € | 361 972 € | 60 805 € | 782 821 € | 366 150 € | 909 134 € | 7064 € |
| Tööjõukulud | 12 342 € | 12 060 € | 12 034 € | 12 096 € | 12 283 € | 9986 € | 7003 € |
| Varad kokku | 2 621 553 € | 2 591 913 € | 2 190 625 € | 2 201 960 € | 1 604 496 € | 1 075 606 € | 18 533 € |
| sh käibevarad | 1 892 679 € | 1 863 039 € | 1 461 751 € | 1 473 086 € | 875 622 € | 448 257 € | 18 533 € |
| sh raha | 21 570 € | 7254 € | 4098 € | 25 439 € | 16 462 € | 19 050 € | 15 889 € |
| Omakapital | 2 516 950 € | 2 490 445 € | 2 128 474 € | 2 067 669 € | 1 284 848 € | 918 698 € | 9564 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 104 603 € | 101 468 € | 62 151 € | 134 291 € | 319 648 € | 156 908 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 8969 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 96,1 % | 97,2 % | 93,9 % | 80,1 % | 85,4 % | 51,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,6 % | 56,2 % | 40,4 % | 97,7 % | 30,3 % | 56,8 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.