Registrikaart · Äriregistri kanne 14381158
Quickport Logistics OÜ
- Registrikood14381158
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202577 089 €
- KMKR numberEE102051300
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Quickport Logistics OÜ
- Registrikood
- 14381158
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.11.2017
- KMKR number
- EE102051300
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Suklema tn 8
- Aadress kehtib alates
- 26.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mihhail Aprelski | 50 % · 1254 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Maksim Juferev | 50 % · 1254 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Maksim Juferev | Juhatuse liige | 26.02.2018 |
| Mihhail Aprelski | Juhatuse liige | 26.02.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Maksim Juferev | otsene osalus | 27.09.2018 |
| Mihhail Aprelski | otsene osalus | 27.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 77 089 € | +13 | |
| Müügitulu muutus | 115 195 € → 77 089 € | -9,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 77 089 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 77 089 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 115 195 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 411 217 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 573 402 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 248 668 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 866 990 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 1 117 554 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 77 089 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 77 089 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 77 089 € | 115 195 € | 411 217 € | 573 402 € | 248 668 € | 866 990 € | 1 117 554 € |
| Ärikasum | 7658 € | 1647 € | 27 981 € | 872 € | 27 350 € | −51 986 € | −1184 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7658 € | 1647 € | 27 981 € | 366 € | 26 418 € | −51 986 € | −1184 € |
| Aruandeaasta kasum | 7658 € | 1647 € | 27 981 € | 366 € | 26 418 € | −51 986 € | −1184 € |
| Tööjõukulud | 2615 € | 17 999 € | 21 298 € | 11 205 € | 0,00 € | 33 109 € | 10 504 € |
| Varad kokku | 37 329 € | 16 209 € | 21 289 € | 145 478 € | 6046 € | 59 823 € | 162 802 € |
| sh käibevarad | 37 329 € | 16 209 € | 21 289 € | 145 478 € | 6046 € | 59 823 € | 162 802 € |
| sh raha | 20 754 € | 7120 € | 4272 € | 7634 € | 5853 € | 3811 € | 4555 € |
| Omakapital | 16 607 € | 8949 € | 7302 € | −20 679 € | −21 045 € | −47 463 € | 4523 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6441 € | 4794 € | −23 187 € | −23 553 € | −49 971 € | 2015 € | 3199 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 722 € | 7260 € | 13 987 € | 166 157 € | 27 091 € | 107 286 € | 158 279 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 01.07.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 01.07.2022 | 01.07.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,5 % | 55,2 % | 34,3 % | −14,2 % | −348,1 % | −79,3 % | 2,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,9 % | 1,4 % | 6,8 % | 0,1 % | 10,6 % | −6,0 % | −0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.