Registrikaart · Äriregistri kanne 14381750
Massiiv OÜ
- Registrikood14381750
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025133 690 €
- KMKR numberEE102031472
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Massiiv OÜ
- Registrikood
- 14381750
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.11.2017
- KMKR number
- EE102031472
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Raudtee tn 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 133 690 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 54 599 € → 133 690 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 133 690 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 133 690 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 54 599 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 121 902 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 120 296 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 117 338 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 68 324 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 22 500 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 33 709 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 133 690 € | 54 599 € | 121 902 € | 120 296 € | 117 338 € | 90 824 € | 33 709 € |
| Ärikasum enne makse | 65 564 € | −16 413 € | −7766 € | 29 173 € | 42 518 € | 28 054 € | 16 726 € |
| Aruandeaasta kasum | 63 872 € | −16 413 € | −12 479 € | 24 080 € | 36 353 € | 28 054 € | 13 026 € |
| Tööjõukulud | 931 € | 14 387 € | 28 419 € | 29 410 € | 28 419 € | 26 051 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 100 786 € | 23 566 € | 38 501 € | 70 295 € | 68 457 € | 54 369 € | 21 321 € |
| sh käibevarad | 72 748 € | 8467 € | 27 665 € | 68 517 € | 68 457 € | 53 557 € | 19 274 € |
| sh raha | 37 284 € | 4197 € | 20 495 € | 51 680 € | 54 931 € | — | — |
| Omakapital | 68 788 € | 10 916 € | 27 329 € | 59 808 € | 60 728 € | 49 375 € | 21 321 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 31 998 € | 12 650 € | 11 172 € | 10 487 € | 7729 € | 4994 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,3 % | 46,3 % | 71,0 % | 85,1 % | 88,7 % | 90,8 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 47,8 % | −30,1 % | −10,2 % | 20,0 % | 31,0 % | 30,9 % | 38,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.