TMEST Rent OÜ
- Registrikood14384470
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 202511
- Müügitulu 2025490 822 €
- KMKR numberEE102031689
Üldandmed
- Ärinimi
- TMEST Rent OÜ
- Registrikood
- 14384470
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.12.2017
- KMKR number
- EE102031689
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Lehmja küla, Sinikivi tee 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
75/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 |
| Müügitulu | 490 822 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 435 737 € → 490 822 € | +3,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255533511
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78209 | Muud tööjõuteenused | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud tööjõuteenused teenis ettevõte 2025. aastal 476 472 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 476 472 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 8350 € |
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 6000 € |
| 2024 | Muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 430 237 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 5500 € |
| 2023 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 425 950 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 500 € |
| 2022 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 443 025 € |
| 2021 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 423 938 € |
| 2020 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 371 323 € |
| 2019 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 754 821 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 11 |
| 2024 | 11 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 16 |
| 2018 | 22 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 490 822 € | 435 737 € | 426 450 € | 443 025 € | 423 938 € | 371 323 € | 754 821 € |
| Ärikasum enne makse | −49 120 € | −11 904 € | 114 027 € | 88 962 € | 129 823 € | 20 140 € | 3326 € |
| Aruandeaasta kasum | −49 120 € | −11 904 € | 114 027 € | 88 962 € | 129 823 € | 9434 € | 3326 € |
| Tööjõukulud | 472 473 € | 363 132 € | 278 423 € | 285 412 € | 239 428 € | 258 479 € | 638 146 € |
| Varad kokku | 536 736 € | 466 534 € | 432 990 € | 331 964 € | 254 911 € | 254 021 € | 379 716 € |
| sh käibevarad | 278 599 € | 367 069 € | 301 108 € | 181 964 € | 74 911 € | 44 021 € | 109 716 € |
| sh raha | 581 € | 164 401 € | 146 715 € | 85 306 € | 8336 € | 602 € | 15 483 € |
| Omakapital | 345 234 € | 394 354 € | 406 258 € | 292 231 € | 203 270 € | 73 447 € | 106 838 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 72 769 € | 72 180 € | 26 732 € | 39 733 € | 51 641 € | 180 574 € | 272 878 € |
| Pikaajalised kohustised | 118 733 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 11 | 9 | 10 | 9 | 7 | 16 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,3 % | 84,5 % | 93,8 % | 88,0 % | 79,7 % | 28,9 % | 28,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -10,0 % | -2,7 % | 26,7 % | 20,1 % | 30,6 % | 2,5 % | 0,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.