Registrikaart · Äriregistri kanne 14384984
Ametall OÜ
- Registrikood14384984
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025562 751 €
- KMKR numberEE102507469
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ametall OÜ
- Registrikood
- 14384984
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.12.2017
- KMKR number
- EE102507469
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Kohila vald, Aespa alevik, Metsavaikuse ringtee 46
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaanus Paulmann | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Paulmann | Juhatuse liige | 06.12.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Paulmann | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 562 751 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 165 182 € → 562 751 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255578809
- Veebilehtametall.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 2511 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 562 751 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 562 751 € |
| 2024 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 165 182 € |
| 2023 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 23 003 € |
| 2022 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2008 | 10 296 € |
| 2019 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.06.2026 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 562 751 € | 165 182 € | 23 003 € | 10 296 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 64 257 € | 10 708 € | 6109 € | 1807 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 64 167 € | 10 708 € | 6109 € | 1807 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 64 167 € | 10 708 € | 6109 € | 1807 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 2139 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 206 € | — | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 84 825 € | 28 010 € | 7811 € | 2160 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 72 031 € | 28 010 € | 7811 € | 2160 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh põhivarad | 12 794 € | — | — | — | — | — | — |
| sh raha | 32 090 € | 4480 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 82 791 € | 18 624 € | 7811 € | 1807 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 18 624 € | 7916 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 2034 € | 0,00 € | 0,00 € | 353 € | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | — | 9386 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 64 463 € | — | — | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 29.06.2025 | 30.06.2024 | 10.06.2023 | 22.06.2022 | 22.06.2021 | 28.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 66,5 % | 100,0 % | 83,7 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,4 % | 6,5 % | 26,6 % | 17,6 % | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.