Registrikaart · Äriregistri kanne 14386606
Marexa OÜ
- Registrikood14386606
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202533 000 €
- KMKR numberEE102105955
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Marexa OÜ
- Registrikood
- 14386606
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.12.2017
- KMKR number
- EE102105955
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Rae küla, Graniidi tee 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 33 000 € | +9,6 | |
| Müügitulu muutus | 7450 € → 33 000 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 26511 | Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 33 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine EMTAK 2025 | 33 000 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 7450 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 18 000 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 69 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 000 € | 7450 € | 0,00 € | 18 000 € | 69 000 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | −44 305 € | −49 676 € | −30 974 € | 185 930 € | −17 455 € | −81 138 € | −140 973 € |
| Aruandeaasta kasum | −44 305 € | −49 676 € | −30 974 € | 185 930 € | −17 455 € | −81 138 € | −140 973 € |
| Tööjõukulud | 11 064 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 48 007 € | 48 007 € | 24 044 € |
| Varad kokku | 223 431 € | 179 226 € | 159 572 € | 99 913 € | 81 066 € | 37 845 € | 28 541 € |
| sh käibevarad | 38 615 € | 87 072 € | 87 470 € | 25 640 € | 34 499 € | 26 601 € | 28 541 € |
| sh raha | 11 744 € | 4709 € | 8964 € | 10 367 € | 10 523 € | 8101 € | 10 005 € |
| Omakapital | −26 092 € | 18 213 € | 67 889 € | 98 863 € | −87 067 € | −219 611 € | −138 473 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2502 € | 2502 € | 2502 € | 2502 € | 2502 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 523 € | 66 013 € | 1683 € | 1050 € | 6633 € | 5956 € | 117 014 € |
| Pikaajalised kohustised | 228 000 € | 95 000 € | 90 000 € | 0,00 € | 161 500 € | 251 500 € | 50 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | −11,7 % | 10,2 % | 42,5 % | 98,9 % | −107,4 % | −580,3 % | −485,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −134,3 % | −666,8 % | — | 1032,9 % | −25,3 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.