Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14387072

Fire Bear OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14387072
  • Asutatud2017 (8 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025664 073 €
  • KMKR numberEE102215146
  • Sellel aadressil on registreeritud 624 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 11.12.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.12.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Fire Bear OÜ
Registrikood
14387072
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.12.2017
KMKR number
EE102215146
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 3 // 5 // 7
Aadress kehtib alates
30.08.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Dragoş-Cristian Giugula100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Dragoş-Cristian GiugulaJuhatuse liige11.12.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Dragoş-Cristian Giugulakaudne osalus08.11.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu664 073 €+20
Müügitulu muutus537 475 € → 664 073 €+7,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
90201Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €166 tuh €332 tuh €498 tuh €664 tuh €202220232024664 073 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 664 073 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus EMTAK 2025664 073 €
2024Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus EMTAK 2025537 475 €
2023Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008318 741 €
2022Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 200889 993 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu664 073 €537 475 €318 741 €89 993 €0,00 €
Ärikasum311 950 €293 195 €186 721 €40 188 €0,00 €−200 €0,00 €
Kasum enne tulumaksustamist307 344 €499 115 €187 338 €40 170 €0,00 €−200 €0,00 €
Aruandeaasta kasum307 344 €499 115 €187 338 €40 170 €0,00 €−200 €0,00 €
Tööjõukulud20 561 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku1 049 636 €737 926 €234 320 €46 473 €1533 €1533 €1733 €
sh käibevarad1 043 483 €674 926 €234 320 €46 473 €1533 €1533 €1733 €
sh põhivarad6153 €63 000 €
sh raha50 463 €24 264 €214 320 €46 473 €
Omakapital1 035 499 €728 155 €229 040 €41 703 €1533 €1533 €1733 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum725 655 €226 540 €39 202 €−967 €1533 €1733 €1733 €
Lühiajalised kohustised13 412 €9046 €4555 €4045 €
Pikaajalised kohustised725 €725 €725 €725 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1000000
Aruanne esitatud04.03.202604.06.202526.06.202430.06.202327.04.202227.04.202227.04.2022
Omakapitali osakaal varadest98,7 %98,7 %97,7 %89,7 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust46,3 %92,9 %58,8 %44,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang