Registrikaart · Äriregistri kanne 14387439
Varres Investeeringud OÜ
- Registrikood14387439
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202530 578 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Varres Investeeringud OÜ
- Registrikood
- 14387439
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.2017
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hiiu-Suurtüki tn 23
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Markko Varres | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Markko Varres | Juhatuse liige | 11.12.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Markko Varres | otsene osalus | 01.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 30 578 € | +9,3 | |
| Müügitulu muutus | 22 011 € → 30 578 € | +11,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256671463
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | |
| 86992 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 23 955 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 23 955 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 3673 € |
| 2025 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 2950 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 22 011 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 21 979 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 21 140 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 977 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7380 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 480 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2760 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 578 € | 22 011 € | 21 979 € | 21 140 € | 15 977 € | 7860 € | 2760 € |
| Ärikasum | 20 555 € | 10 089 € | 14 351 € | 13 561 € | 7556 € | 3733 € | 872 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 20 712 € | 10 291 € | 19 331 € | 13 577 € | 8992 € | 4210 € | 3933 € |
| Aruandeaasta kasum | 20 712 € | 10 291 € | 19 331 € | 13 577 € | 8992 € | 4210 € | 3933 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 5060 € | 5175 € | 5175 € | 4578 € | 1942 € | 1067 € | — |
| Varad kokku | 124 984 € | 108 048 € | 93 894 € | 121 430 € | 107 680 € | 75 189 € | 70 915 € |
| sh käibevarad | 51 642 € | 29 646 € | 10 317 € | 32 679 € | 25 377 € | 43 445 € | 38 104 € |
| sh põhivarad | 73 342 € | 78 402 € | 83 577 € | 88 751 € | 82 303 € | 31 744 € | 32 811 € |
| sh raha | 35 653 € | 28 331 € | 5737 € | 4137 € | 11 060 € | 22 044 € | — |
| Omakapital | 81 028 € | 60 316 € | 50 025 € | 30 694 € | 17 117 € | 8125 € | 3915 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 57 566 € | 47 275 € | 27 944 € | 14 367 € | 5375 € | 1165 € | −2518 € |
| Lühiajalised kohustised | 3873 € | 3149 € | 3286 € | 3653 € | 4720 € | 3031 € | 1979 € |
| Pikaajalised kohustised | 40 083 € | 44 583 € | 40 583 € | 87 083 € | 85 843 € | 64 033 € | 65 021 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 25 615 € | 15 264 € | 19 526 € | 18 139 € | 9498 € | 4800 € | — |
| Aruanne esitatud | 14.04.2026 | 25.02.2025 | 17.03.2024 | 11.03.2023 | 10.06.2022 | 16.05.2021 | 22.02.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,8 % | 55,8 % | 53,3 % | 25,3 % | 15,9 % | 10,8 % | 5,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 67,7 % | 46,8 % | 88,0 % | 64,2 % | 56,3 % | 53,6 % | 142,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.