Registrikaart · Äriregistri kanne 14387474
MitsarEU OÜ
- Registrikood14387474
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025319 160 €
- KMKR numberEE102032086
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MitsarEU OÜ
- Registrikood
- 14387474
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.2017
- KMKR number
- EE102032086
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
- Aadress kehtib alates
- 09.05.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aleksandr Grushvitskii | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Grushvitskii | Juhatuse liige | 11.12.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Grushvitskii | otsene osalus | 23.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 319 160 € | +18,7 | |
| Müügitulu muutus | 250 594 € → 319 160 € | +8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+34610302367
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58291 | Muu tarkvara kirjastamine | Põhitegevusala |
| 62201 | Arvutialased konsultatsioonid | |
| 72101 | Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 156 255 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 156 255 € |
| 2025 | Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2025 | 146 235 € |
| 2025 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 16 670 € |
| 2024 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 115 502 € |
| 2024 | Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2025 | 114 950 € |
| 2024 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 20 142 € |
| 2023 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 126 365 € |
| 2023 | Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2008 | 88 263 € |
| 2023 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 14 092 € |
| 2022 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 201 371 € |
| 2022 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 9046 € |
| 2021 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 52 460 € |
| 2020 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 36 673 € |
| 2019 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 46 290 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 319 160 € | 250 594 € | 228 720 € | 211 351 € | 52 460 € | 36 673 € | 46 290 € |
| Ärikasum | 152 940 € | 82 408 € | 125 927 € | 137 942 € | 27 763 € | 30 784 € | 42 082 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 154 529 € | 84 723 € | 127 034 € | 138 001 € | 27 766 € | 30 787 € | 42 082 € |
| Aruandeaasta kasum | 154 529 € | 84 723 € | 114 520 € | 129 703 € | 24 265 € | 21 624 € | 33 082 € |
| Tööjõukulud | 51 072 € | 67 032 € | 67 032 € | 30 876 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 484 € | 484 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 439 399 € | 275 061 € | 185 052 € | 132 981 € | 40 609 € | 40 267 € | 57 077 € |
| sh käibevarad | 438 915 € | 274 093 € | 183 600 € | 132 981 € | 40 609 € | 40 267 € | 57 077 € |
| sh põhivarad | 484 € | 968 € | 1452 € | — | 0,00 € | 0,00 € | — |
| sh raha | 322 533 € | 212 005 € | 119 670 € | 113 883 € | 34 365 € | — | — |
| Omakapital | 416 479 € | 261 950 € | 177 226 € | 125 169 € | 40 094 € | 37 335 € | 56 550 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 259 450 € | 174 727 € | 60 206 € | −7034 € | 13 329 € | 13 211 € | 20 968 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 920 € | 13 111 € | 7826 € | 7812 € | 515 € | 2932 € | 527 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 153 424 € | 82 892 € | — | — | 27 763 € | 30 784 € | — |
| Aruanne esitatud | 08.05.2026 | 29.06.2025 | 08.04.2024 | 17.04.2023 | 11.04.2022 | 26.04.2021 | 18.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,8 % | 95,2 % | 95,8 % | 94,1 % | 98,7 % | 92,7 % | 99,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 48,4 % | 33,8 % | 50,1 % | 61,4 % | 46,3 % | 59,0 % | 71,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.