OÜ Injara
- Registrikood14390051
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202551 094 €
- KMKR numberEE102036325
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Injara
- Registrikood
- 14390051
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.12.2017
- KMKR number
- EE102036325
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Järvevana tee 3f-75
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 51 094 € | +11,4 |
| Müügitulu muutus | 46 328 € → 51 094 € | +3,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 42 430 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 42 430 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 8664 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 40 743 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 5585 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 36 573 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2191 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 43 863 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4439 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 36 061 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4083 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 35 807 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 37 211 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 51 094 € | 46 328 € | 38 764 € | 48 302 € | 40 144 € | 35 807 € | 37 211 € |
| Ärikasum enne makse | 8939 € | 34 793 € | 3499 € | 14 452 € | 9201 € | 12 299 € | 9554 € |
| Aruandeaasta kasum | 8939 € | 34 793 € | 3499 € | 14 452 € | 9201 € | 12 299 € | 9554 € |
| Tööjõukulud | 19 560 € | 17 946 € | 15 355 € | 15 280 € | 15 360 € | 13 750 € | 14 492 € |
| Varad kokku | 160 917 € | 178 543 € | 155 708 € | 85 722 € | 86 178 € | 80 195 € | 64 766 € |
| sh käibevarad | 39 888 € | 55 292 € | 59 904 € | 27 792 € | 26 122 € | 15 577 € | 12 216 € |
| sh raha | 1507 € | 4652 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 107 189 € | 98 250 € | 63 457 € | 59 959 € | 45 507 € | 36 306 € | 24 006 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 53 728 € | 56 043 € | 58 251 € | 6823 € | 8812 € | 7115 € | 6930 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 24 250 € | 34 000 € | 18 940 € | 31 859 € | 36 774 € | 33 830 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,6 % | 55,0 % | 40,8 % | 69,9 % | 52,8 % | 45,3 % | 37,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,5 % | 75,1 % | 9,0 % | 29,9 % | 22,9 % | 34,3 % | 25,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.