Registrikaart · Äriregistri kanne 14391145
MEXWRAPS OÜ
- Registrikood14391145
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025786 208 €
- KMKR numberEE102047437
- Sellel aadressil on registreeritud 54 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MEXWRAPS OÜ
- Registrikood
- 14391145
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.12.2017
- KMKR number
- EE102047437
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kohtu tn 3a-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 786 208 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 048 236 € → 786 208 € | -7,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46362 | Kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 786 208 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 786 208 € |
| 2024 | Kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 1 048 236 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 689 887 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 500 066 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 609 196 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 263 167 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 176 750 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 786 208 € | 1 048 236 € | 689 887 € | 500 066 € | 609 196 € | 263 167 € | 176 750 € |
| Ärikasum enne makse | −17 028 € | 65 959 € | 46 351 € | 66 261 € | 106 721 € | 10 864 € | 16 318 € |
| Aruandeaasta kasum | −17 028 € | 65 959 € | 46 351 € | 66 261 € | 106 721 € | 10 864 € | 16 318 € |
| Tööjõukulud | 46 498 € | 46 498 € | 42 623 € | 11 625 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 360 829 € | 398 365 € | 301 568 € | 234 543 € | 162 525 € | 99 645 € | 57 516 € |
| sh käibevarad | 360 829 € | 398 365 € | 301 568 € | 234 543 € | 162 525 € | 99 645 € | 57 516 € |
| sh raha | 3732 € | 61 477 € | 884 € | 424 € | 3544 € | 31 340 € | 12 776 € |
| Omakapital | 307 079 € | 322 744 € | 256 786 € | 210 435 € | 144 175 € | 37 454 € | 26 590 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 882 € | 53 094 € | 30 667 € | 6839 € | 18 350 € | 62 191 € | 30 926 € |
| Pikaajalised kohustised | 29 868 € | 22 527 € | 14 115 € | 17 269 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,1 % | 81,0 % | 85,2 % | 89,7 % | 88,7 % | 37,6 % | 46,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -2,2 % | 6,3 % | 6,7 % | 13,3 % | 17,5 % | 4,1 % | 9,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.