Registrikaart · Äriregistri kanne 14396237
Mediplan OÜ
- Registrikood14396237
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 202576 597 €
- KMKR numberEE102280171
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mediplan OÜ
- Registrikood
- 14396237
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.12.2017
- KMKR number
- EE102280171
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Sompa tee 29-1
- Aadress kehtib alates
- 27.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Eda Vaker | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Eda Vaker | Juhatuse liige | 27.12.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Eda Vaker | otsene osalus | 02.02.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 76 597 € | +13 | |
| Müügitulu muutus | 159 478 € → 76 597 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82101 | Büroohaldus ja selle abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Büroohaldus ja selle abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 76 597 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Büroohaldus ja selle abitegevused EMTAK 2025 | 76 597 € |
| 2024 | Büroohaldus ja selle abitegevused EMTAK 2025 | 82 841 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 76 637 € |
| 2023 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 65 741 € |
| 2022 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 74 597 € |
| 2021 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 87 876 € |
| 2020 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 95 524 € |
| 2019 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 39 555 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 76 597 € | 159 478 € | 65 741 € | 74 597 € | 87 876 € | 95 524 € | 39 555 € |
| Ärikasum | −40 035 € | −19 458 € | −9670 € | 2353 € | 21 902 € | 42 301 € | 860 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1171 € | 22 548 € | 6238 € | 8478 € | 21 904 € | 42 301 € | 8796 € |
| Aruandeaasta kasum | 1171 € | 22 548 € | 6238 € | 8478 € | 21 904 € | 42 301 € | 4746 € |
| Tööjõukulud | 64 232 € | 62 772 € | 35 295 € | 35 093 € | 35 093 € | 35 476 € | 27 964 € |
| Varad kokku | 167 340 € | 157 044 € | 132 039 € | 92 604 € | 87 267 € | 75 873 € | 69 790 € |
| sh käibevarad | 167 340 € | 157 044 € | 132 039 € | 92 604 € | 87 267 € | 75 873 € | 69 790 € |
| sh raha | 7142 € | 41 824 € | 6408 € | 12 771 € | — | — | — |
| Omakapital | 109 059 € | 107 888 € | 85 340 € | 79 102 € | 70 624 € | 48 720 € | 6418 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 105 388 € | 82 840 € | 76 602 € | 68 124 € | 46 220 € | 4747 € | −828 € |
| Lühiajalised kohustised | 58 281 € | 49 156 € | 46 699 € | 13 502 € | 16 643 € | 27 153 € | 63 372 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 01.07.2026 | 22.07.2025 | 11.07.2024 | 10.02.2024 | 26.08.2023 | 16.04.2022 | 18.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,2 % | 68,7 % | 64,6 % | 85,4 % | 80,9 % | 64,2 % | 9,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 14,1 % | 9,5 % | 11,4 % | 24,9 % | 44,3 % | 12,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.