Gefestline OÜ
- Registrikood14397225
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20253216 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Gefestline OÜ
- Registrikood
- 14397225
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.12.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, E. Vilde tn 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
25/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 3216 € | +0,3 |
| Müügitulu muutus | 10 389 € → 3216 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256653014
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 3216 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 3216 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 10 389 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 762 € |
| 2021 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 1429 € |
| 2020 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 16 026 € |
| 2019 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 67 522 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3216 € | 10 389 € | 0,00 € | 762 € | 1429 € | 16 026 € | 67 522 € |
| Ärikasum enne makse | −3885 € | 4547 € | −7780 € | −12 957 € | −10 860 € | −24 138 € | 28 926 € |
| Aruandeaasta kasum | −3885 € | 4547 € | −7780 € | −12 957 € | −10 860 € | −24 138 € | 28 926 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5382 € | 17 360 € |
| Varad kokku | 5528 € | 5893 € | 7517 € | 13 636 € | 22 083 € | 34 693 € | 61 161 € |
| sh käibevarad | 570 € | 605 € | 199 € | 544 € | 1369 € | 1835 € | 33 371 € |
| sh raha | 570 € | 605 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2008 € | 5893 € | 1346 € | 9126 € | 22 083 € | 32 943 € | 57 081 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 6171 € | 4510 € | 0,00 € | 1750 € | 4080 € |
| Pikaajalised kohustised | 3520 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,3 % | 100,0 % | 17,9 % | 66,9 % | 100,0 % | 95,0 % | 93,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -120,8 % | 43,8 % | — | -1700,4 % | -760,0 % | -150,6 % | 42,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.