Registrikaart · Äriregistri kanne 14401145
Rannu Saeveski OÜ
- Registrikood14401145
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 202523
- Müügitulu 20251 346 982 €
- KMKR numberEE102040007
- Sellel aadressil on registreeritud 50 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Rannu Saeveski OÜ
- Registrikood
- 14401145
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.01.2018
- KMKR number
- EE102040007
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 1a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 23 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 1 346 982 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 287 149 € → 1 346 982 € | +1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258016237
- Veebilehtrannusaeveski.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16111 | Puidu saagimine ja hööveldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu saagimine ja hööveldamine teenis ettevõte 2025. aastal 1 346 982 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 1 346 982 € |
| 2024 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 1 287 149 € |
| 2023 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 1 334 942 € |
| 2022 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 1 467 622 € |
| 2021 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 1 058 124 € |
| 2020 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 733 396 € |
| 2019 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 913 502 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 23 |
| 2024 | 22 |
| 2023 | 24 |
| 2022 | 21 |
| 2021 | 21 |
| 2020 | 21 |
| 2019 | 22 |
| 2018 | 21 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 346 982 € | 1 287 149 € | 1 334 942 € | 1 467 622 € | 1 058 124 € | 733 396 € | 913 585 € |
| Ärikasum enne makse | −335 186 € | −256 753 € | −239 859 € | 43 195 € | −54 793 € | −174 546 € | −146 418 € |
| Aruandeaasta kasum | −335 186 € | −256 753 € | −239 859 € | 43 195 € | −54 793 € | −174 546 € | −146 418 € |
| Tööjõukulud | 543 010 € | 527 124 € | 430 618 € | 391 200 € | 339 237 € | 325 331 € | 345 173 € |
| Varad kokku | 653 912 € | 655 765 € | 746 647 € | 911 392 € | 727 725 € | 699 827 € | 786 102 € |
| sh käibevarad | 225 840 € | 193 725 € | 251 485 € | 354 926 € | 158 778 € | 72 436 € | 93 768 € |
| sh raha | 23 444 € | 31 763 € | 39 311 € | 216 295 € | 24 779 € | 36 866 € | 8198 € |
| Omakapital | −42 406 € | −57 220 € | −100 467 € | 139 392 € | 96 197 € | −249 010 € | −74 464 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 77 001 € | 77 000 € | 76 000 € | 76 000 € | 76 000 € | 75 000 € | 75 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 383 318 € | 323 985 € | 238 114 € | 237 000 € | 186 528 € | 295 519 € | 294 726 € |
| Pikaajalised kohustised | 313 000 € | 389 000 € | 609 000 € | 535 000 € | 445 000 € | 653 318 € | 565 840 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 23 | 22 | 24 | 21 | 21 | 21 | 22 |
| Omakapitali osakaal varadest | −6,5 % | −8,7 % | −13,5 % | 15,3 % | 13,2 % | −35,6 % | −9,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −24,9 % | −19,9 % | −18,0 % | 2,9 % | −5,2 % | −23,8 % | −16,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.