Nord Commodities OÜ
- Registrikood14402890
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20257112 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Nord Commodities OÜ
- Registrikood
- 14402890
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.01.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Maleva põik 3-75
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
41/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 7112 € | +3,5 |
| Müügitulu muutus | 8003 € → 7112 € | -3,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52269 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 7112 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 7112 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 8003 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 16 062 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 63 822 € |
| 2021 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 117 997 € |
| 2020 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 105 640 € |
| 2019 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 35 870 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7112 € | 8003 € | 16 062 € | 63 822 € | 117 997 € | 105 640 € | 37 610 € |
| Ärikasum enne makse | 3998 € | 7160 € | 6110 € | −744 € | 1372 € | 969 € | 33 153 € |
| Aruandeaasta kasum | 3998 € | 7160 € | 6110 € | −744 € | 1372 € | 969 € | 33 153 € |
| Tööjõukulud | 2478 € | 609 € | 6529 € | 28 851 € | 63 603 € | 67 130 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 3998 € | 7160 € | 6110 € | 3150 € | 17 257 € | 18 625 € | 12 330 € |
| sh käibevarad | 3998 € | 7160 € | 6110 € | 3150 € | 17 257 € | 18 625 € | 12 330 € |
| sh raha | 3998 € | 7160 € | 3350 € | 1512 € | 2257 € | — | — |
| Omakapital | 3998 € | 7160 € | 6110 € | 3150 € | 17 257 € | 18 625 € | 12 330 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2560 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 56,2 % | 89,5 % | 38,0 % | -1,2 % | 1,2 % | 0,9 % | 88,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.