Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14403339

MARMAN OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 5733 €
  • Registrikood14403339
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20243
  • Müügitulu 2024197 202 €
  • KMKR numberEE102055652
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5733 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

35/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 08.01.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.01.2018 2018, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MARMAN OÜ
Registrikood
14403339
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.01.2018
KMKR number
EE102055652
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi linn, Kauge tn 28-42
Aadress kehtib alates
08.01.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Margus Männi100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Margus MänniJuhatuse liige08.01.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Margus Männiotsene osalus03.11.2022

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu197 202 €+16,8
Müügitulu muutus196 799 € → 197 202 €+0,1
Maksuvõlgnimekirjas 5733 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €49 tuh €99 tuh €148 tuh €197 tuh €20192020202120222023197 202 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 197 202 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025197 202 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008196 799 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200859 870 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200870 248 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200845 398 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200839 589 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01223201820192020202120223202332024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20243
20233
20222
20212
20202
20192
20181

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu197 202 €196 799 €59 870 €70 248 €45 398 €39 589 €
Ärikasum151 €3045 €1565 €−3312 €−3211 €−7206 €
Kasum enne tulumaksustamist103 €2980 €1565 €−3312 €−3352 €−7243 €
Aruandeaasta kasum103 €2980 €1565 €−3312 €−3352 €−7243 €
Tööjõukulud33 122 €36 411 €23 228 €12 807 €17 352 €17 236 €
Põhivarade kulum1892 €2818 €4422 €4536 €3962 €3380 €
Varad kokku49 929 €53 572 €58 960 €32 420 €22 028 €25 658 €
sh käibevarad42 765 €44 516 €48 336 €14 875 €9646 €9481 €
sh põhivarad7164 €9056 €10 624 €17 545 €12 382 €16 177 €
sh raha854 €793 €1589 €451 €
Omakapital6850 €8477 €5497 €3932 €7244 €10 595 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum4247 €2997 €1432 €4744 €8095 €15 339 €
Lühiajalised kohustised43 079 €45 095 €52 992 €28 488 €14 784 €15 063 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €471 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)332222
Ärikasum enne kulumit2043 €5863 €5987 €1224 €751 €−3826 €
Aruanne esitatud04.04.202530.06.202403.07.202309.02.202302.07.202124.03.2020
Omakapitali osakaal varadest13,7 %15,8 %9,3 %12,1 %32,9 %41,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,1 %1,5 %2,6 %−4,7 %−7,4 %−18,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5733 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang