Turundusinfo

Lessence OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 80 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood14404273
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20254237 €
  • KMKR numberEE102043431

Üldandmed

Ärinimi
Lessence OÜ
Registrikood
14404273
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.01.2018
KMKR number
EE102043431
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kanali tee 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

48/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu4237 €+1,4
Müügitulu muutus3523 € → 4237 €+6,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
69202Raamatupidamine, maksualane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 12 335 €2020: 18 910 €18 910 €2021: 16 900 €2022: 12 855 €2023: 5695 €2024: 3523 €2025: 4237 €4237 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 4237 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20254237 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20253523 €
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20085695 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200812 855 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200816 900 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200818 910 €
2019Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200812 335 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2018: 112019: 12020: 12021: 12022: 12023: 12024: 02025: 0020182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20231
20221
20211
20201
20191
20181

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu4237 €3523 €5695 €12 855 €16 900 €18 910 €12 335 €
Ärikasum enne makse−2214 €−3340 €−5800 €170 €3352 €9569 €8243 €
Aruandeaasta kasum−2214 €−3340 €−5800 €170 €3352 €9569 €8243 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €2320 €3399 €7062 €6292 €198 €
Varad kokku17 095 €19 192 €22 815 €29 526 €28 602 €25 428 €15 613 €
sh käibevarad9211 €10 036 €12 387 €17 826 €16 266 €25 428 €15 613 €
sh raha2961 €3553 €
Omakapital16 839 €19 053 €22 393 €28 193 €28 023 €24 671 €15 102 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised256 €139 €422 €1333 €579 €757 €511 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0011111
Omakapitali osakaal varadest98,5 %99,3 %98,2 %95,5 %98,0 %97,0 %96,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust-52,3 %-94,8 %-101,8 %1,3 %19,8 %50,6 %66,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang