Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14405634

Pytheas OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14405634
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025800 €

Usaldusväärsuse indeks

25/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 11.01.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.01.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Pytheas OÜ
Registrikood
14405634
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.01.2018
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Silla tn 10

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu800 €0
Müügitulu muutus18 725 € → 800 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
58191Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €20 tuh €40 tuh €60 tuh €79 tuh €2019: 79 484 €79 484 €20192020: 49 793 €20202021: 61 011 €20212022: 28 456 €20222023: 27 805 €20232024: 18 725 €20242025: 800 €800 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 800 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine EMTAK 2025800 €
2024Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine EMTAK 202518 725 €
2023Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine EMTAK 200827 805 €
2022Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine EMTAK 200828 456 €
2021Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine EMTAK 200861 011 €
2020Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine EMTAK 200849 793 €
2019Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine EMTAK 200879 484 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018: 020182019: 1120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu800 €18 725 €27 805 €28 456 €61 011 €49 793 €79 484 €
Ärikasum enne makse−79,00 €−7042 €10 484 €−1288 €18 839 €5577 €4285 €
Aruandeaasta kasum−79,00 €−7694 €10 484 €−3969 €18 839 €5577 €1285 €
Tööjõukulud0,00 €1442 €2714 €1041 €12 579 €15 268 €15 962 €
Varad kokku14 483 €15 912 €24 852 €14 009 €40 994 €14 095 €12 868 €
sh käibevarad14 483 €15 912 €24 852 €14 009 €40 994 €14 095 €12 868 €
sh raha6013 €7254 €22 301 €9374 €7908 €
Omakapital14 483 €14 563 €24 317 €13 833 €28 802 €9963 €4386 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €1349 €535 €176 €12 192 €4132 €8482 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0111111
Omakapitali osakaal varadest100,0 %91,5 %97,8 %98,7 %70,3 %70,7 %34,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-9,9 %-41,1 %37,7 %-13,9 %30,9 %11,2 %1,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang