Registrikaart · Äriregistri kanne 14407024
NOCC Solutions OÜ
- Registrikood14407024
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 20251 725 036 €
- KMKR numberEE102264317
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- NOCC Solutions OÜ
- Registrikood
- 14407024
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.01.2018
- KMKR number
- EE102264317
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Püünsi küla, Pääsukese tee 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 84 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 1 725 036 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 501 862 € → 1 725 036 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253552904
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 352 830 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1 352 830 € |
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 367 406 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4800 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 501 862 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2 463 576 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 498 568 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 274 009 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 155 116 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 9000 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 241 444 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 23 |
| 2022 | 15 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 725 036 € | 501 862 € | 2 463 576 € | 1 498 568 € | 274 009 € | 164 116 € | 241 444 € |
| Ärikasum enne makse | 67 460 € | −146 863 € | 314 546 € | −21 409 € | 14 661 € | 324 € | 57 242 € |
| Aruandeaasta kasum | 73 203 € | −173 798 € | 304 545 € | −25 668 € | 14 661 € | 324 € | 57 242 € |
| Tööjõukulud | 147 680 € | 145 196 € | 778 553 € | 423 670 € | 73 986 € | 24 967 € | 48 885 € |
| Varad kokku | 507 643 € | 334 098 € | 585 882 € | 215 755 € | 137 528 € | 104 433 € | 107 822 € |
| sh käibevarad | 474 500 € | 288 916 € | 521 830 € | 193 354 € | 136 848 € | 73 394 € | 75 554 € |
| sh raha | 95 564 € | 40 615 € | 177 456 € | 69 238 € | 56 796 € | 59 618 € | 46 510 € |
| Omakapital | 139 790 € | 66 587 € | 330 385 € | 65 840 € | 91 508 € | 74 347 € | 74 023 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 361 456 € | 256 370 € | 239 445 € | 148 910 € | 41 333 € | 22 639 € | 23 234 € |
| Pikaajalised kohustised | 6397 € | 11 141 € | 16 052 € | 1005 € | 4687 € | 7447 € | 10 565 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 9 | 23 | 15 | 5 | 2 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,5 % | 19,9 % | 56,4 % | 30,5 % | 66,5 % | 71,2 % | 68,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,2 % | −34,6 % | 12,4 % | −1,7 % | 5,4 % | 0,2 % | 23,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.