GAMARA OÜ
- Registrikood14409891
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202516 563 €
Üldandmed
- Ärinimi
- GAMARA OÜ
- Registrikood
- 14409891
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.01.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Piigandi küla, Kase
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 16 563 € | +6,9 |
| Müügitulu muutus | 18 772 € → 16 563 € | -3,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253885820
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81101 | Hoonehalduse kombineeritud teenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonehalduse kombineeritud teenus teenis ettevõte 2025. aastal 16 563 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025 | 16 563 € |
| 2024 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025 | 18 772 € |
| 2023 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 14 074 € |
| 2022 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 14 766 € |
| 2021 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 9534 € |
| 2020 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 22 801 € |
| 2019 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 30 965 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 563 € | 18 772 € | 14 074 € | 14 766 € | 9534 € | 22 801 € | 30 965 € |
| Ärikasum enne makse | 115 € | 15,00 € | 13,00 € | 20,00 € | −1665 € | 1183 € | −1690 € |
| Aruandeaasta kasum | 115 € | 15,00 € | 13,00 € | 20,00 € | −1665 € | 1183 € | −1690 € |
| Tööjõukulud | 12 377 € | 10 874 € | 9568 € | 7074 € | 6218 € | 8963 € | 13 423 € |
| Varad kokku | 2456 € | 3368 € | 2305 € | 4407 € | 2416 € | 4295 € | 3230 € |
| sh käibevarad | 2456 € | 3368 € | 2305 € | 4407 € | 2416 € | 4295 € | 3230 € |
| sh raha | 2456 € | 3368 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 1995 € | 1880 € | 1865 € | 1852 € | 1833 € | 3498 € | 2499 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 461 € | 1488 € | 440 € | 2555 € | 583 € | 797 € | 731 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,2 % | 55,8 % | 80,9 % | 42,0 % | 75,9 % | 81,4 % | 77,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,1 % | -17,5 % | 5,2 % | -5,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.