Registrikaart · Äriregistri kanne 14409939
Organic Grain OÜ
- Registrikood14409939
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024116 321 €
- KMKR numberEE102063835
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 49 410 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Organic Grain OÜ
- Registrikood
- 14409939
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.01.2018
- KMKR number
- EE102063835
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Kannuküla, Lao
- Aadress kehtib alates
- 11.03.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Renno Nurmela | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 15.05.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Renno Nurmela | Juhatuse liige | 09.06.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Renno Nurmela | otsene osalus | 10.08.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 116 321 € | +14,7 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 49 410 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253422867
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2024. aastal 116 321 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 116 321 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 116 321 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Ärikasum | 552 871 € | −33 928 € | 14 750 € | 17 127 € | 6514 € | 26 917 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 552 871 € | −32 117 € | 14 750 € | 17 127 € | 6514 € | 26 917 € |
| Aruandeaasta kasum | 552 871 € | −32 117 € | 14 750 € | 17 127 € | 6514 € | 26 917 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 3900 € | 3900 € | 3900 € | 3700 € | 2700 € | 146 € |
| Varad kokku | 877 579 € | 65 983 € | 98 100 € | 82 868 € | 65 891 € | 29 338 € |
| sh käibevarad | 856 825 € | 41 329 € | 69 546 € | 50 414 € | 41 737 € | 11 984 € |
| sh põhivarad | 20 754 € | 24 654 € | 28 554 € | 32 454 € | 24 154 € | 17 354 € |
| sh raha | 16 865 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 618 853 € | 65 983 € | 98 100 € | 82 748 € | 65 621 € | 29 338 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 63 483 € | 95 600 € | 80 849 € | 63 121 € | 56 607 € | −80,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 258 726 € | 0,00 € | 0,00 € | 120 € | 270 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 556 771 € | −30 028 € | 18 650 € | 20 827 € | 9214 € | 27 063 € |
| Aruanne esitatud | 24.03.2025 | 13.05.2024 | 08.06.2023 | 28.06.2022 | 16.06.2021 | 10.02.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,5 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,9 % | 99,6 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 475,3 % | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 49 410 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.