Registrikaart · Äriregistri kanne 14410380
Tanivo OÜ
- Registrikood14410380
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025159 195 €
- KMKR numberEE102158009
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tanivo OÜ
- Registrikood
- 14410380
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.01.2018
- KMKR number
- EE102158009
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Kaunis tn 6
- Aadress kehtib alates
- 18.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Taivo Nigol | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Taivo Nigol | Juhatuse liige | 18.01.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Taivo Nigol | otsene osalus | 02.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 159 195 € | +15,9 | |
| Müügitulu muutus | 158 046 € → 159 195 € | +0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725032935
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 159 195 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 159 195 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 158 046 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 120 067 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 2665 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 2970 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 2434 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 4960 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 702 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 159 195 € | 158 046 € | 120 067 € | 2665 € | 2970 € | 2434 € | 5662 € |
| Ärikasum | 108 565 € | 130 702 € | 103 969 € | −1378 € | −2138 € | −1834 € | 4208 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 258 087 € | 174 442 € | 27 867 € | −37 949 € | 6325 € | 30 254 € | 4941 € |
| Aruandeaasta kasum | 258 087 € | 174 442 € | 27 867 € | −37 949 € | 6325 € | 30 254 € | 4941 € |
| Tööjõukulud | 19 152 € | 15 443 € | 8697 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 265 € | 0,00 € | 2250 € | 2063 € | 2250 € | 2250 € | — |
| Varad kokku | 592 930 € | 333 461 € | 159 001 € | 117 482 € | 125 426 € | 107 439 € | 24 491 € |
| sh käibevarad | 95 922 € | 127 122 € | 69 776 € | 3465 € | 15 992 € | 9097 € | 3179 € |
| sh põhivarad | 497 008 € | 206 339 € | 89 225 € | 114 017 € | 109 434 € | 98 342 € | 21 312 € |
| sh raha | 82 067 € | 116 558 € | 56 601 € | 2685 € | 14 773 € | 7983 € | 2205 € |
| Omakapital | 465 866 € | 207 779 € | 33 336 € | 5657 € | 43 606 € | 37 281 € | 7027 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 205 279 € | 30 837 € | 2969 € | 41 106 € | 34 781 € | 4527 € | −414 € |
| Lühiajalised kohustised | 3264 € | 1882 € | 1865 € | 25,00 € | 20,00 € | 158 € | 164 € |
| Pikaajalised kohustised | 123 800 € | 123 800 € | 123 800 € | 111 800 € | 81 800 € | 70 000 € | 17 300 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 108 830 € | 130 702 € | 106 219 € | 685 € | 112 € | 416 € | — |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 22.05.2023 | 29.06.2022 | 29.06.2021 | 15.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,6 % | 62,3 % | 21,0 % | 4,8 % | 34,8 % | 34,7 % | 28,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 162,1 % | 110,4 % | 23,2 % | −1424,0 % | 213,0 % | 1243,0 % | 87,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.