Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14411014

Estomino OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14411014
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202312 876 €
  • KMKR numberEE102041828
  • Sellel aadressil on registreeritud 189 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

31/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 18.01.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.01.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Estomino OÜ
Registrikood
14411014
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.01.2018
KMKR number
EE102041828
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 142

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu12 876 €+5,9
Müügitulu muutus25 280 € → 12 876 €-14,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
52291Veoste ekspedeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6395 €13 tuh €19 tuh €26 tuh €25 580 €201920202021202212 876 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Veoste ekspedeerimine teenis ettevõte 2023. aastal 12 876 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Veoste ekspedeerimine EMTAK 200812 876 €
2022Veoste ekspedeerimine EMTAK 200825 280 €
2021Veoste ekspedeerimine EMTAK 200825 411 €
2020Veoste ekspedeerimine EMTAK 200810 693 €
2019Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 200825 580 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €12 876 €25 280 €25 411 €10 693 €25 580 €
Ärikasum enne makse−2132 €−293 €928 €895 €1121 €7,00 €168 €
Aruandeaasta kasum−2132 €−293 €928 €895 €1121 €7,00 €168 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku108 962 €9237 €9237 €11 509 €3741 €2879 €1799 €
sh käibevarad108 962 €9237 €9237 €11 509 €3741 €2289 €619 €
sh raha101 902 €2177 €2177 €21,00 €1170 €1596 €613 €
Omakapital662 €2794 €3087 €2159 €1264 €143 €136 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised108 300 €6443 €6150 €9350 €2477 €2736 €1663 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest0,6 %30,2 %33,4 %18,8 %33,8 %5,0 %7,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust7,2 %3,5 %4,4 %0,1 %0,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang