Registrikaart · Äriregistri kanne 14411250
Bergis OÜ
- Registrikood14411250
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202516 576 €
- KMKR numberEE102043240
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bergis OÜ
- Registrikood
- 14411250
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.01.2018
- KMKR number
- EE102043240
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Vastemõisa küla, Nugise
- Aadress kehtib alates
- 19.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Berit Nugis | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Berit Nugis | Juhatuse liige | 19.01.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Berit Nugis | otsene osalus | 11.03.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 16 576 € | +6,9 | |
| Müügitulu muutus | 4084 € → 16 576 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 01131 | Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | |
| 01251 | Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 6401 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 6401 € |
| 2025 | Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2025 | 5675 € |
| 2025 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2025 | 4500 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 2608 € |
| 2024 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 1300 € |
| 2024 | Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2025 | 176 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 25 292 € |
| 2022 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 4226 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2951 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 15 660 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 1464 € |
| 2021 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 837 € |
| 2020 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 5006 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 550 € |
| 2019 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 5549 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 275 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 576 € | 4189 € | 25 292 € | 7177 € | 19 262 € | 5556 € | 6328 € |
| Ärikasum | 9560 € | 1685 € | 92,00 € | 36,00 € | 287 € | 2973 € | −18 527 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9560 € | 1685 € | 92,00 € | 36,00 € | 159 € | 2691 € | −18 883 € |
| Aruandeaasta kasum | 9560 € | 1685 € | 92,00 € | 36,00 € | 159 € | 2691 € | −18 883 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 397 € | 4888 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 1607 € | 1607 € | 1789 € | 3063 € | 3813 € | 4563 € | 4563 € |
| Varad kokku | 16 851 € | 14 220 € | 18 005 € | 20 017 € | 21 305 € | 33 976 € | 28 073 € |
| sh käibevarad | 13 437 € | 9200 € | 11 378 € | 11 601 € | 9826 € | 13 184 € | 2718 € |
| sh põhivarad | 3414 € | 5020 € | 6627 € | 8416 € | 11 479 € | 20 792 € | 25 355 € |
| sh raha | 12 128 € | 8284 € | 3498 € | 8995 € | 6781 € | — | — |
| Omakapital | 16 723 € | 4663 € | 5478 € | 5386 € | 5350 € | 5191 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4663 € | 2978 € | 2886 € | 2850 € | 2691 € | 0,00 € | 18 883 € |
| Lühiajalised kohustised | 128 € | 1207 € | 4177 € | 3381 € | 4705 € | 17 535 € | 9447 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 8350 € | 8350 € | 11 250 € | 11 250 € | 11 250 € | 16 126 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 11 167 € | 3292 € | 1881 € | 3099 € | 4100 € | 7536 € | −13 964 € |
| Aruanne esitatud | 27.06.2026 | 05.07.2025 | 10.05.2024 | 24.04.2023 | 29.04.2022 | 01.07.2021 | 20.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 32,8 % | 30,4 % | 26,9 % | 25,1 % | 15,3 % | 8,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 57,7 % | 40,2 % | 0,4 % | 0,5 % | 0,8 % | 48,4 % | −298,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.