Vuukraud OÜ
- Registrikood14413088
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025134 041 €
- KMKR numberEE102872987
Üldandmed
- Ärinimi
- Vuukraud OÜ
- Registrikood
- 14413088
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.01.2018
- KMKR number
- EE102872987
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Sangla tn 34
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
74/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 134 041 € | +15,2 |
| Müügitulu muutus | 34 996 € → 134 041 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 43911 | Müüritööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 128 281 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 128 281 € |
| 2025 | Müüritööd EMTAK 2025 | 5760 € |
| 2024 | Müüritööd EMTAK 2025 | 31 587 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 3409 € |
| 2023 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 20 285 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2865 € |
| 2023 | Müüritööd EMTAK 2008 | 1250 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 1105 € |
| 2022 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 11 000 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 7520 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 3556 € |
| 2021 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 19 375 € |
| 2021 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 5750 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 352 € |
| 2020 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 28 784 € |
| 2020 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 2335 € |
| 2020 | Lammutamine EMTAK 2008 | 800 € |
| 2020 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 112 € |
| 2019 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 9175 € |
| 2019 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 134 041 € | 36 416 € | 25 505 € | 22 076 € | 25 477 € | 32 031 € | 9375 € |
| Ärikasum enne makse | 26 975 € | −4421 € | 3033 € | −406 € | −5164 € | 5584 € | −891 € |
| Aruandeaasta kasum | 26 975 € | −4421 € | 3033 € | −406 € | −5164 € | 5584 € | −891 € |
| Tööjõukulud | 53 188 € | 23 865 € | 12 631 € | 15 438 € | 16 262 € | 19 409 € | 9453 € |
| Varad kokku | 32 154 € | 3107 € | 9109 € | 3548 € | 4421 € | 8261 € | 2677 € |
| sh käibevarad | 25 899 € | 754 € | 6959 € | 136 € | 1437 € | 5916 € | 1048 € |
| sh raha | 11 057 € | 754 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 28 278 € | 1303 € | 5724 € | 2691 € | 3096 € | 7794 € | 2677 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3876 € | 1804 € | 3385 € | 857 € | 1325 € | 467 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,9 % | 41,9 % | 62,8 % | 75,8 % | 70,0 % | 94,3 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,1 % | -12,1 % | 11,9 % | -1,8 % | -20,3 % | 17,4 % | -9,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.