Registrikaart · Äriregistri kanne 14417092
Luite 19a RE OÜ
- Registrikood14417092
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024181 844 €
- KMKR numberEE102059920
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Luite 19a RE OÜ
- Registrikood
- 14417092
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.01.2018
- KMKR number
- EE102059920
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Luite tn 19a
- Aadress kehtib alates
- 26.08.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| ES Assets & Capital OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Evgenii Spynu | Juhatuse liige | 27.06.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Evgenii Spynu | kaudne osalus | 20.06.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 181 844 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 209 036 € → 181 844 € | -3,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 181 844 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 181 844 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 209 036 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 230 734 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 207 003 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 186 082 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 187 001 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 181 844 € | 209 036 € | 230 734 € | 207 003 € | 186 082 € | 187 001 € |
| Ärikasum | 117 151 € | 111 522 € | 136 977 € | 130 208 € | 122 926 € | 125 692 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −8816 € | −13 308 € | 12 150 € | 39 577 € | 31 284 € | −3206 € |
| Aruandeaasta kasum | −8816 € | −13 308 € | 12 150 € | 39 577 € | 31 284 € | −3206 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Varad kokku | 1 540 542 € | 1 473 603 € | 1 485 610 € | 1 435 870 € | 1 467 132 € | 1 493 619 € |
| sh käibevarad | 51 819 € | 27 733 € | 84 712 € | 35 870 € | 67 132 € | 93 619 € |
| sh põhivarad | 1 488 723 € | 1 445 870 € | 1 400 898 € | 1 400 000 € | 1 400 000 € | 1 400 000 € |
| sh raha | 15 064 € | 19 155 € | 45 329 € | 9718 € | 40 292 € | 77 740 € |
| Omakapital | 34 050 € | 42 866 € | 56 174 € | 44 024 € | 4447 € | −26 837 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 40 366 € | 53 674 € | 41 524 € | 1947 € | −29 337 € | −26 131 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 401 € | 9309 € | 13 825 € | 15 065 € | 4369 € | 8163 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 485 091 € | 1 421 428 € | 1 415 611 € | 1 376 781 € | 1 458 316 € | 1 512 293 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.05.2025 | 06.08.2024 | 19.09.2023 | 30.05.2022 | 26.03.2021 | 24.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,2 % | 2,9 % | 3,8 % | 3,1 % | 0,3 % | −1,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,8 % | −6,4 % | 5,3 % | 19,1 % | 16,8 % | −1,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.