Registrikaart · Äriregistri kanne 14417407
HRT OÜ
- Registrikood14417407
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202585 573 €
- KMKR numberEE102072282
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HRT OÜ
- Registrikood
- 14417407
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.01.2018
- KMKR number
- EE102072282
- Aadress
- Põlva maakond, Kanepi vald, Puugi küla, Kripso
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 85 573 € | +13,4 | |
| Müügitulu muutus | 321 941 € → 85 573 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253488151
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 85 573 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 85 573 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 321 941 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 76 800 € |
| 2023 | Sidekaablite ja antennide paigaldamine EMTAK 2008 | 19 600 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 10 183 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 31 445 € |
| 2022 | Sidekaablite ja antennide paigaldamine EMTAK 2008 | 16 500 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 75 088 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 2550 € |
| 2021 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2020 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1100 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 000 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 4281 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2300 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 2771 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 85 573 € | 321 942 € | 106 583 € | 47 945 € | 80 758 € | 18 581 € | 2771 € |
| Ärikasum enne makse | −60 928 € | 126 644 € | 52 843 € | 9461 € | 3684 € | −37 133 € | −1670 € |
| Aruandeaasta kasum | −60 928 € | 126 644 € | 52 843 € | 9461 € | 3684 € | −37 133 € | −1670 € |
| Tööjõukulud | 10 486 € | 8777 € | 3828 € | 28 003 € | 30 230 € | 424 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 107 893 € | 227 569 € | 103 625 € | 70 742 € | 78 954 € | 59 134 € | 9658 € |
| sh käibevarad | 47 851 € | 151 749 € | 57 427 € | 17 131 € | 17 894 € | 29 215 € | 9396 € |
| sh raha | 35 011 € | 132 144 € | 15 583 € | 1005 € | 552 € | 11 691 € | 2148 € |
| Omakapital | 42 263 € | 103 443 € | 74 799 € | 21 956 € | 12 495 € | 6337 € | −54 530 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 65 630 € | 124 126 € | 28 826 € | 48 786 € | 66 459 € | 52 797 € | 64 188 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,2 % | 45,5 % | 72,2 % | 31,0 % | 15,8 % | 10,7 % | -564,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -71,2 % | 39,3 % | 49,6 % | 19,7 % | 4,6 % | -199,8 % | -60,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.