Registrikaart · Äriregistri kanne 14418111
Sourcify OÜ
- Registrikood14418111
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025698 395 €
- KMKR numberEE102045219
- Sellel aadressil on registreeritud 88 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sourcify OÜ
- Registrikood
- 14418111
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.01.2018
- KMKR number
- EE102045219
- Osa- või aktsiakapital
- 12 080 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Erika tn 14
- Aadress kehtib alates
- 30.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sander Priivits | 50 % · 6040 € | Ainuomand | 24.08.2023 |
| AgileWorks AS | 40 % · 4832 € | Ainuomand | 22.08.2022 |
| Arni-Shoel Leibovitš | 10 % · 1208 € | Ainuomand | 22.08.2022 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Arni-Shoel Leibovitš | Juhatuse liige | 30.01.2018 |
| Sander Priivits | Juhatuse liige | 30.01.2018 |
| Karel Golberg | Juhatuse liige | 31.10.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Karel Golberg | kaudne osalus | 19.10.2018 |
| Sander Priivits | otsene osalus | 19.10.2018 |
| Arni-Shoel Leibovitš | otsene osalus | 29.07.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 698 395 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 555 789 € → 698 395 € | +7,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52269 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 698 395 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 698 395 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 555 789 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 418 892 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 237 661 € |
| 2021 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 180 413 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 20 364 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 704 395 € | 555 789 € | 418 892 € | 237 661 € | 180 413 € | 20 364 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 381 481 € | 315 910 € | 130 233 € | 86 463 € | 135 127 € | 12 444 € | −2110 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 382 032 € | 316 421 € | 130 330 € | 86 465 € | 135 128 € | 12 444 € | −2110 € |
| Aruandeaasta kasum | 339 706 € | 300 130 € | 130 330 € | 86 465 € | 135 128 € | 12 444 € | −2110 € |
| Tööjõukulud | 42 611 € | 47 474 € | 60 198 € | 50 313 € | 17 350 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 190 971 € | 126 236 € | 84 755 € | 60 070 € | 20 045 € | 4691 € | 1990 € |
| Varad kokku | 946 779 € | 723 678 € | 446 915 € | 365 224 € | 277 690 € | 36 556 € | 9060 € |
| sh käibevarad | 285 176 € | 220 827 € | 108 677 € | 69 051 € | 53 851 € | 8344 € | 405 € |
| sh põhivarad | 661 603 € | 502 851 € | 338 238 € | 296 173 € | 223 839 € | 28 212 € | 8655 € |
| sh raha | 120 160 € | 116 937 € | 7136 € | 23 732 € | 20 528 € | 4095 € | 405 € |
| Omakapital | 797 958 € | 608 311 € | 373 346 € | 242 995 € | 156 530 € | 21 402 € | 8958 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 080 € | 12 080 € | 12 080 € | 12 080 € | 12 080 € | 12 080 € | 12 080 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 446 172 € | 296 102 € | 230 936 € | 144 450 € | 9322 € | −3122 € | −1012 € |
| Lühiajalised kohustised | 148 821 € | 115 367 € | 73 569 € | 122 229 € | 121 160 € | 15 154 € | 102 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 572 452 € | 442 146 € | 214 988 € | 146 533 € | 155 172 € | 17 135 € | −120 € |
| Aruanne esitatud | 26.03.2026 | 05.04.2025 | 18.06.2024 | 29.07.2023 | 12.07.2022 | 04.10.2021 | 04.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,3 % | 84,1 % | 83,5 % | 66,5 % | 56,4 % | 58,5 % | 98,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 48,2 % | 54,0 % | 31,1 % | 36,4 % | 74,9 % | 61,1 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.