Registrikaart · Äriregistri kanne 14421998
TGS EESTI OÜ
- Registrikood14421998
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025157 803 €
- KMKR numberEE102045895
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TGS EESTI OÜ
- Registrikood
- 14421998
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.02.2018
- KMKR number
- EE102045895
- Aadress
- Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Vabriku tn 15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 157 803 € | +15,9 | |
| Müügitulu muutus | 215 525 € → 157 803 € | -8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258219160
- Telefon+3723851868
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
| 43241 | Muud ehituspaigaldustööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 143 998 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 143 998 € |
| 2025 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 13 805 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 205 960 € |
| 2024 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 9565 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 131 146 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 9565 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 119 081 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 9815 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 181 033 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 11 724 € |
| 2020 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 105 112 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 23 719 € |
| 2019 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 102 678 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 9924 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 157 803 € | 215 525 € | 140 711 € | 128 896 € | 192 757 € | 128 831 € | 112 602 € |
| Ärikasum enne makse | 24 104 € | 32 276 € | 24 736 € | 23 100 € | 28 017 € | 35 886 € | 21 245 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 266 € | 32 699 € | 24 736 € | 23 100 € | 28 017 € | 35 886 € | 21 245 € |
| Tööjõukulud | 43 659 € | 38 393 € | 34 326 € | 29 832 € | 22 586 € | 18 859 € | 18 421 € |
| Varad kokku | 107 076 € | 113 470 € | 98 885 € | 98 706 € | 84 636 € | 75 758 € | 42 647 € |
| sh käibevarad | 91 851 € | 97 044 € | 80 674 € | 76 632 € | 62 406 € | 52 039 € | 41 110 € |
| sh raha | 64 832 € | 75 116 € | 64 314 € | 58 525 € | 49 893 € | 42 112 € | 32 310 € |
| Omakapital | 99 618 € | 102 051 € | 90 231 € | 83 967 € | 78 566 € | 63 544 € | 40 891 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 7458 € | 11 419 € | 8654 € | 14 739 € | 6070 € | 12 214 € | 1756 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,0 % | 89,9 % | 91,2 % | 85,1 % | 92,8 % | 83,9 % | 95,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,6 % | 15,2 % | 17,6 % | 17,9 % | 14,5 % | 27,9 % | 18,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.