LOOMETS OÜ
- Registrikood14422093
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025545 081 €
- KMKR numberEE102080863
Üldandmed
- Ärinimi
- LOOMETS OÜ
- Registrikood
- 14422093
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.02.2018
- KMKR number
- EE102080863
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Oro küla, Kuustiku
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
69/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 545 081 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 452 768 € → 545 081 € | +6,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256459380
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
| 01501 | Segapõllumajandus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 537 581 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 537 581 € |
| 2025 | Segapõllumajandus EMTAK 2025 | 7500 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 435 414 € |
| 2024 | Segapõllumajandus EMTAK 2025 | 17 354 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 175 035 € |
| 2023 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 103 299 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 217 216 € |
| 2022 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 47 880 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 85 918 € |
| 2021 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 16 490 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 49 404 € |
| 2020 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 26 832 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 23 578 € |
| 2019 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 9715 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 545 081 € | 452 769 € | 278 334 € | 265 096 € | 102 408 € | 76 236 € | 33 293 € |
| Ärikasum enne makse | 140 293 € | 147 824 € | 45 027 € | 31 520 € | 44 727 € | 1212 € | −586 € |
| Aruandeaasta kasum | 140 293 € | 147 824 € | 45 027 € | 31 520 € | 44 727 € | 1212 € | −586 € |
| Tööjõukulud | 47 989 € | 38 133 € | 23 167 € | 12 251 € | 9909 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 679 679 € | 378 357 € | 184 668 € | 108 346 € | 94 099 € | 30 849 € | 15 958 € |
| sh käibevarad | 129 560 € | 125 823 € | 46 554 € | 22 429 € | 7078 € | 3140 € | 2474 € |
| sh raha | 49 920 € | 103 561 € | 46 552 € | 14 043 € | 5561 € | — | — |
| Omakapital | 425 474 € | 285 181 € | 137 357 € | 92 330 € | 60 810 € | 16 083 € | 14 871 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 58 766 € | 55 404 € | 18 093 € | 16 016 € | 10 671 € | 4426 € | 1087 € |
| Pikaajalised kohustised | 195 439 € | 37 772 € | 29 218 € | 0,00 € | 22 618 € | 10 340 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,6 % | 75,4 % | 74,4 % | 85,2 % | 64,6 % | 52,1 % | 93,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,7 % | 32,6 % | 16,2 % | 11,9 % | 43,7 % | 1,6 % | -1,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.