Registrikaart · Äriregistri kanne 14423299
Ennu Kraana osaühing
- Registrikood14423299
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202526 055 €
- KMKR numberEE102048753
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ennu Kraana osaühing
- Registrikood
- 14423299
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.02.2018
- KMKR number
- EE102048753
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Parkali tn 35-3
- Aadress kehtib alates
- 06.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Enn SÕMER | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Enn Sõmer | Juhatuse liige | 06.02.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Enn Sõmer | otsene osalus | 05.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 26 055 € | +8,7 | |
| Müügitulu muutus | 36 030 € → 26 055 € | -8,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725287844
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 26 055 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 26 055 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 36 030 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 31 605 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 60 005 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 61 940 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 48 332 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 35 810 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 055 € | 36 030 € | 31 605 € | 60 005 € | 61 940 € | 48 332 € | 35 810 € |
| Ärikasum | 8615 € | 12 886 € | 14 964 € | 36 538 € | 33 545 € | 22 506 € | 12 613 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8615 € | 12 886 € | 14 964 € | 36 538 € | 33 545 € | 22 506 € | 12 613 € |
| Aruandeaasta kasum | 8615 € | 6996 € | 5836 € | 29 038 € | 33 545 € | 22 506 € | 12 613 € |
| Tööjõukulud | 3211 € | 3211 € | 3211 € | 1302 € | 5985 € | 5985 € | 5985 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 7200 € | 7200 € | 7200 € | 7200 € |
| Varad kokku | 93 333 € | 84 739 € | 109 569 € | 143 967 € | 144 727 € | 111 811 € | 89 069 € |
| sh käibevarad | 93 333 € | 84 739 € | 109 569 € | 143 967 € | 137 527 € | 97 411 € | 67 469 € |
| sh põhivarad | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 7200 € | 14 400 € | 21 600 € |
| sh raha | 93 303 € | — | 109 101 € | 143 409 € | — | — | — |
| Omakapital | 92 682 € | 84 067 € | 108 771 € | 142 935 € | 143 897 € | 110 352 € | 87 846 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 45 128 € | 74 571 € | 63 996 € | 74 958 € | 71 413 € | 48 907 € | 36 294 € |
| Lühiajalised kohustised | 651 € | 672 € | 798 € | 1032 € | 830 € | 1459 € | 1223 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 8615 € | 12 886 € | 14 964 € | 43 738 € | 40 745 € | 29 706 € | 19 813 € |
| Aruanne esitatud | 03.03.2026 | 06.03.2025 | 04.02.2024 | 07.01.2023 | 04.02.2022 | 18.06.2021 | 17.01.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 99,2 % | 99,3 % | 99,3 % | 99,4 % | 98,7 % | 98,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 33,1 % | 19,4 % | 18,5 % | 48,4 % | 54,2 % | 46,6 % | 35,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.