Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14423313

Furies OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14423313
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202521 254 €
  • KMKR numberEE102437681

Usaldusväärsuse indeks

34/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 06.02.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.02.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Furies OÜ
Registrikood
14423313
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.02.2018
KMKR number
EE102437681
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katleri tn 8-58

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu21 254 €+7,9
Müügitulu muutus64 174 € → 21 254 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43222Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €17 tuh €34 tuh €51 tuh €67 tuh €2019: 37 940 €20192020: 15 298 €20202021: 51 477 €20212022: 67 354 €67 354 €20222023: 20 338 €20232024: 64 174 €20242025: 21 254 €21 254 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 21 254 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 202521 254 €
2024Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 202564 174 €
2023Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200820 338 €
2022Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200867 354 €
2021Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200851 477 €
2020Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200815 298 €
2019Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200837 940 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222018: 020182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 2220242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20231
20221
20211
20201
20191
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu21 254 €64 174 €20 338 €67 354 €51 477 €15 298 €37 940 €
Ärikasum enne makse−16 870 €18 878 €−7799 €17 392 €19 055 €−2994 €31 610 €
Aruandeaasta kasum−17 998 €18 870 €−7799 €13 979 €15 430 €−2994 €31 610 €
Tööjõukulud14 331 €23 600 €11 667 €27 368 €17 875 €7760 €1637 €
Varad kokku39 285 €63 979 €50 707 €67 379 €46 297 €39 403 €41 475 €
sh käibevarad30 849 €51 774 €33 501 €44 274 €43 507 €38 310 €40 007 €
sh raha30 197 €47 816 €33 047 €42 708 €33 472 €
Omakapital26 766 €48 764 €29 894 €37 693 €39 052 €38 122 €41 116 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised6160 €6121 €9125 €15 541 €7245 €1281 €359 €
Pikaajalised kohustised6359 €9094 €11 688 €14 145 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1211111
Omakapitali osakaal varadest68,1 %76,2 %59,0 %55,9 %84,4 %96,7 %99,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-84,7 %29,4 %-38,3 %20,8 %30,0 %-19,6 %83,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang