HIINA MING OÜ
- Registrikood14423974
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202518 596 €
Üldandmed
- Ärinimi
- HIINA MING OÜ
- Registrikood
- 14423974
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.02.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vana-Lõuna tn 39-25
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 18 596 € | +7,3 |
| Müügitulu muutus | 16 901 € → 18 596 € | +3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86992 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata tervishoiualad teenis ettevõte 2025. aastal 18 596 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 18 596 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 16 901 € |
| 2023 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 14 753 € |
| 2022 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 32 017 € |
| 2021 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 29 611 € |
| 2020 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 33 909 € |
| 2019 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 53 650 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 596 € | 16 901 € | 14 753 € | 32 017 € | 29 611 € | 33 909 € | 53 650 € |
| Ärikasum enne makse | 26,00 € | −1577 € | −11,00 € | 2386 € | −3516 € | −9222 € | −42 465 € |
| Aruandeaasta kasum | 26,00 € | −1577 € | −11,00 € | 2386 € | −3516 € | −9222 € | −42 465 € |
| Tööjõukulud | 13 874 € | 10 905 € | 16 732 € | 26 731 € | 28 806 € | 40 283 € | 73 063 € |
| Varad kokku | 1728 € | 3820 € | 4948 € | 3518 € | 4730 € | 14 611 € | 6641 € |
| sh käibevarad | 1728 € | 3820 € | 4948 € | 3518 € | 4165 € | 13 727 € | 5598 € |
| sh raha | 0,00 € | 3320 € | — | 3018 € | 3132 € | 12 774 € | — |
| Omakapital | 1698 € | 1672 € | 2550 € | 2561 € | 175 € | −5709 € | −39 088 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3200 € | 3200 € | 3200 € | 3200 € | 3200 € | 3100 € | 3000 € |
| Lühiajalised kohustised | 30,00 € | 2148 € | 2398 € | 957 € | 4555 € | 20 320 € | 45 729 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 43,8 % | 51,5 % | 72,8 % | 3,7 % | -39,1 % | -588,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | -9,3 % | -0,1 % | 7,5 % | -11,9 % | -27,2 % | -79,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.