Fotoilu OÜ
- Registrikood14424979
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20260
- Müügitulu 20255282 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Fotoilu OÜ
- Registrikood
- 14424979
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.02.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Kolepi küla, Jüri
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
27/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 5282 € | +2,3 |
| Müügitulu muutus | 14 516 € → 5282 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74201 | Fotograafia | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Fotograafia teenis ettevõte 2025. aastal 5282 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Fotograafia EMTAK 2025 | 5282 € |
| 2024 | Fotograafia EMTAK 2025 | 14 516 € |
| 2023 | Fotograafia EMTAK 2008 | 11 874 € |
| 2022 | Fotograafia EMTAK 2008 | 8087 € |
| 2021 | Fotograafia EMTAK 2008 | 8121 € |
| 2020 | Fotograafia EMTAK 2008 | 5940 € |
| 2019 | Fotograafia EMTAK 2008 | 1260 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2026 | 0 |
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5282 € | 14 516 € | 11 874 € | 8087 € | 8121 € | 5940 € | 1260 € |
| Ärikasum enne makse | −493 € | −392 € | 2331 € | −2607 € | 98,00 € | 296 € | −833 € |
| Aruandeaasta kasum | −493 € | −392 € | 2331 € | −2607 € | 98,00 € | 296 € | −833 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2678 € | 4233 € | 6566 € | 4395 € | 6672 € | 4254 € | 3454 € |
| sh käibevarad | 650 € | 1548 € | 2618 € | 547 € | 1233 € | 808 € | 306 € |
| sh raha | 650 € | 958 € | 1818 € | 289 € | 905 € | 168 € | 218 € |
| Omakapital | 2648 € | 3047 € | 3439 € | 1108 € | 3715 € | 3617 € | 3321 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 30,00 € | 1186 € | 3127 € | 3287 € | 2957 € | 637 € | 133 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 72,0 % | 52,4 % | 25,2 % | 55,7 % | 85,0 % | 96,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -9,3 % | -2,7 % | 19,6 % | -32,2 % | 1,2 % | 5,0 % | -66,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.