Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14425536

Skyplex OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14425536
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 202422 308 €
  • KMKR numberEE102104765

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 08.02.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.02.2018 2018, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Skyplex OÜ
Registrikood
14425536
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.02.2018
KMKR number
EE102104765
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tulika tn 62-10
Aadress kehtib alates
21.08.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Olle Tamm100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Olle TammJuhatuse liige05.10.2018
Triin Adamson-TammJuhatuse liige23.07.2026

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Olle Tammotsene osalus01.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu22 308 €+8,1
Müügitulu muutus19 864 € → 22 308 €+3,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74121Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioonPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5908 €12 tuh €18 tuh €24 tuh €2019202023 631 €20212022202322 308 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2024. aastal 22 308 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 202522 308 €
2023Disainerite tegevus EMTAK 200819 864 €
2022Disainerite tegevus EMTAK 200821 564 €
2021Disainerite tegevus EMTAK 200823 631 €
2020Disainerite tegevus EMTAK 200815 435 €
2019Disainerite tegevus EMTAK 200817 559 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201812019202020212022202312024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu22 308 €19 864 €21 564 €23 631 €15 435 €17 559 €
Ärikasum434 €209 €102 €2684 €−3100 €3731 €
Kasum enne tulumaksustamist434 €209 €102 €2684 €−3100 €3731 €
Aruandeaasta kasum434 €209 €102 €2684 €−3100 €3731 €
Tööjõukulud14 340 €12 739 €15 136 €12 665 €9022 €5335 €
Varad kokku3245 €2811 €2602 €5185 €3131 €7275 €
sh käibevarad3245 €2811 €2602 €5185 €3131 €7275 €
Omakapital3245 €2811 €2602 €5185 €3131 €7275 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum311 €−3100 €3731 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Aruanne esitatud24.06.202524.06.202402.07.202326.06.202203.04.202123.01.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,9 %1,1 %0,5 %11,4 %−20,1 %21,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang