Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14426524

H-R Salong OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14426524
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202513 492 €

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 09.02.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.02.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
H-R Salong OÜ
Registrikood
14426524
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.02.2018
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Põlva maakond, Räpina vald, Räpina linn, Kooli tn 19
Aadress kehtib alates
27.06.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Hele-Riin Järvik100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Hele-Riin JärvikJuhatuse liige27.06.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Hele-Riin Järvikotsene osalus31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu13 492 €+6
Müügitulu muutus12 477 € → 13 492 €+2,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96211Juuksuriteenindus ja habemeajaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3373 €6746 €10 tuh €13 tuh €20192020202120222023202413 492 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 13 492 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202513 492 €
2024Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202512 477 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20087207 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20086139 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20085891 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20084756 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20086400 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018201920202021202212023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu13 492 €12 477 €7207 €6139 €5891 €4756 €6400 €
Ärikasum1155 €456 €581 €1391 €584 €470 €312 €
Kasum enne tulumaksustamist1155 €456 €581 €1391 €584 €470 €312 €
Aruandeaasta kasum1155 €456 €581 €1391 €584 €470 €312 €
Tööjõukulud8606 €7323 €2355 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku8067 €6818 €6443 €5884 €4144 €3588 €3211 €
sh käibevarad8067 €6818 €6443 €5884 €4144 €3588 €3211 €
sh raha8067 €6818 €
Omakapital7657 €6502 €6046 €5465 €4074 €3490 €3211 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum4002 €3546 €2965 €1574 €990 €520 €208 €
Lühiajalised kohustised410 €316 €397 €419 €70,00 €98,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1110000
Aruanne esitatud27.05.202612.06.202529.05.202409.05.202327.12.202205.11.202127.10.2020
Omakapitali osakaal varadest94,9 %95,4 %93,8 %92,9 %98,3 %97,3 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,6 %3,7 %8,1 %22,7 %9,9 %9,9 %4,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang