Registrikaart · Äriregistri kanne 14429095
Kurikka Disain OÜ
- Registrikood14429095
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025150 404 €
- KMKR numberEE102176146
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kurikka Disain OÜ
- Registrikood
- 14429095
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.02.2018
- KMKR number
- EE102176146
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Uuemõisa alevik, Reketi tn 5-2
- Aadress kehtib alates
- 25.08.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mari-Heleen Kurikka | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mari-Heleen Kurikka | Juhatuse liige | 01.07.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mari-Heleen Kurikka | otsene osalus | 05.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 150 404 € | +15,7 | |
| Müügitulu muutus | 193 584 € → 150 404 € | -6,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74121 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 150 404 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 150 404 € |
| 2024 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 193 584 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 146 941 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 79 755 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 53 609 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 33 130 € |
| 2020 | Fotograafia EMTAK 2008 | 14 199 € |
| 2019 | Fotograafia EMTAK 2008 | 44 350 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 35 260 € ehk 23 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 115 144 € |
| Leedu | 14 980 € |
| Soome | 10 667 € |
| Läti | 9613 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 150 404 € | 193 584 € | 146 941 € | 79 755 € | 53 609 € | 47 829 € | 44 350 € |
| Ärikasum | 30 462 € | 40 183 € | 65 281 € | 21 632 € | 2859 € | 5399 € | 32 131 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 26 331 € | 36 871 € | 64 316 € | 21 632 € | 2859 € | 5406 € | 32 131 € |
| Aruandeaasta kasum | 20 775 € | 33 331 € | 56 882 € | 20 592 € | 2859 € | 4656 € | 32 131 € |
| Tööjõukulud | 24 554 € | 46 043 € | 11 571 € | 10 225 € | 9262 € | 1894 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 27 544 € | 20 696 € | 14 679 € | 12 905 € | 12 535 € | 10 075 € | 1257 € |
| Varad kokku | 216 615 € | 253 292 € | 157 901 € | 75 377 € | 61 434 € | 62 405 € | 36 196 € |
| sh käibevarad | 16 612 € | 21 052 € | 29 714 € | 39 259 € | 20 142 € | 13 946 € | 26 343 € |
| sh põhivarad | 200 003 € | 232 240 € | 128 187 € | 36 118 € | 41 292 € | 48 459 € | 9853 € |
| sh raha | 8947 € | 6195 € | 16 401 € | 23 999 € | 6675 € | 4920 € | 21 128 € |
| Omakapital | 97 705 € | 96 630 € | 81 637 € | 55 448 € | 39 440 € | 36 581 € | 34 924 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 74 430 € | 60 799 € | 22 255 € | 32 356 € | 34 081 € | 29 425 € | 293 € |
| Lühiajalised kohustised | 49 623 € | 42 213 € | 9548 € | 6202 € | 4804 € | 5258 € | 1272 € |
| Pikaajalised kohustised | 69 287 € | 114 449 € | 66 716 € | 13 727 € | 17 190 € | 20 566 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 58 006 € | 60 879 € | 79 960 € | 34 537 € | 15 394 € | 15 474 € | 33 388 € |
| Aruanne esitatud | 06.07.2026 | 02.07.2025 | 20.05.2024 | 30.05.2023 | 29.06.2022 | 21.06.2021 | 04.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,1 % | 38,1 % | 51,7 % | 73,6 % | 64,2 % | 58,6 % | 96,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,8 % | 17,2 % | 38,7 % | 25,8 % | 5,3 % | 9,7 % | 72,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.