Registrikaart · Äriregistri kanne 14429149
Cyberland OÜ
- Registrikood14429149
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 202117
- Müügitulu 20211 557 055 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 25 961 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 50 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Cyberland OÜ
- Registrikood
- 14429149
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.02.2018
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 43
- Aadress kehtib alates
- 14.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| BURFA INVEST OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Potapenko | Juhatuse liige | 14.02.2018 |
| Ivan Turõgin | Juhatuse liige | 14.02.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ivan Turõgin | otsene osalus | 20.09.2018 |
| Sergei Potapenko | otsene osalus | 20.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 17 töötajat viimases aruandes | +17 | |
| Müügitulu | 1 557 055 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 282 028 € → 1 557 055 € | +6,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 25 961 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62091 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2021. aastal 1 548 924 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 1 548 924 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8131 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 1 271 953 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 075 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 993 025 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9161 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedKogu 1 557 055 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 557 055 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2021 | 17 |
| 2020 | 16 |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 557 055 € | 1 282 028 € | 1 002 186 € |
| Ärikasum | 285 961 € | 188 415 € | 203 902 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 285 886 € | 187 625 € | 203 584 € |
| Aruandeaasta kasum | 285 886 € | 187 625 € | 203 584 € |
| Tööjõukulud | 490 120 € | 874 959 € | 634 608 € |
| Põhivarade kulum | 2046 € | 1631 € | 1006 € |
| Varad kokku | 907 296 € | 622 051 € | 496 234 € |
| sh käibevarad | 900 041 € | 618 752 € | 491 303 € |
| sh põhivarad | 7255 € | 3299 € | 4931 € |
| sh raha | 60 741 € | 20 185 € | 70 301 € |
| Omakapital | 679 595 € | 393 709 € | 206 084 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 391 209 € | 203 584 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 227 701 € | 228 342 € | 290 150 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 17 | 16 | 13 |
| Ärikasum enne kulumit | 288 007 € | 190 046 € | 204 908 € |
| Aruanne esitatud | 27.06.2022 | 30.06.2021 | 02.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,9 % | 63,3 % | 41,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,4 % | 14,6 % | 20,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 25 961 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.