Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14432743

Nerlyna OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14432743
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202516 548 €

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 19.02.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.02.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Nerlyna OÜ
Registrikood
14432743
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.02.2018
KMKR number
Aadress
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, J. V. Jannseni tn 4-24

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu16 548 €+6,9
Müügitulu muutus15 868 € → 16 548 €+1,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96229Muud iluhooldused ja iluteenusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6919 €14 tuh €21 tuh €28 tuh €27 675 €20192020202120222023202416 548 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud iluhooldused ja iluteenused teenis ettevõte 2025. aastal 16 548 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud iluhooldused ja iluteenused EMTAK 202516 548 €
2024Muud iluhooldused ja iluteenused EMTAK 202515 868 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200819 264 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200817 751 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200820 558 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200823 975 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200821 522 €
2019Muud eriehitustööd EMTAK 20086153 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018120192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu16 548 €15 868 €19 264 €17 751 €20 558 €23 975 €27 675 €
Ärikasum enne makse−764 €−1209 €752 €303 €315 €402 €1019 €
Aruandeaasta kasum−764 €−1209 €752 €303 €315 €89,00 €1019 €
Tööjõukulud9227 €9101 €8959 €9362 €9204 €8677 €6825 €
Varad kokku6227 €6897 €8116 €7607 €7716 €7867 €7901 €
sh käibevarad5511 €5704 €8116 €7607 €7716 €7867 €7901 €
sh raha5509 €5702 €7687 €4401 €
Omakapital5120 €5884 €7093 €6340 €6689 €6374 €6285 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1107 €1013 €1023 €1267 €1027 €1493 €1616 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest82,2 %85,3 %87,4 %83,3 %86,7 %81,0 %79,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust−4,6 %−7,6 %3,9 %1,7 %1,5 %0,4 %3,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang