Registrikaart · Äriregistri kanne 14436008
EfTEN K141 OÜ
- Registrikood14436008
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025851 101 €
- KMKR numberEE102051546
- Sellel aadressil on registreeritud 88 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- EfTEN K141 OÜ
- Registrikood
- 14436008
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.02.2018
- KMKR number
- EE102051546
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Lauteri tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 851 101 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 827 515 € → 851 101 € | +0,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 851 101 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 851 101 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 827 515 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 771 019 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 712 783 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5359 € |
| 2019 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 4497 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 851 101 € | 827 515 € | 771 019 € | 712 783 € | 5359 € | 0,00 € | 4497 € |
| Ärikasum enne makse | 527 912 € | 441 961 € | −667 931 € | 856 829 € | 3 648 921 € | 657 652 € | −8656 € |
| Aruandeaasta kasum | 392 245 € | 441 961 € | −667 931 € | 856 829 € | 3 648 921 € | 657 652 € | −8656 € |
| Varad kokku | 15 767 537 € | 15 876 052 € | 16 014 273 € | 17 080 750 € | 16 014 968 € | 4 458 911 € | 629 363 € |
| sh käibevarad | 1 214 283 € | 1 449 131 € | 1 643 169 € | 1 702 311 € | 1 336 937 € | 147 057 € | 629 363 € |
| sh raha | 1 185 750 € | 1 424 290 € | 1 617 652 € | 1 672 322 € | 1 317 204 € | 147 007 € | 1768 € |
| Omakapital | 7 669 967 € | 7 758 722 € | 7 316 761 € | 5 179 692 € | 4 322 863 € | 673 942 € | 16 290 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3500 € | 3500 € | 3500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 413 169 € | 316 190 € | 779 633 € | 1 051 967 € | 10 169 499 € | 1 695 269 € | 84 373 € |
| Pikaajalised kohustised | 7 684 401 € | 7 801 140 € | 7 917 879 € | 10 849 091 € | 1 522 606 € | 2 089 700 € | 528 700 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,6 % | 48,9 % | 45,7 % | 30,3 % | 27,0 % | 15,1 % | 2,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 46,1 % | 53,4 % | -86,6 % | 120,2 % | 68089,6 % | — | -192,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.