Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14438208

Maxreso OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14438208
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025200 €

Usaldusväärsuse indeks

25/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 27.02.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.02.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Maxreso OÜ
Registrikood
14438208
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.02.2018
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tuulemaa tn 8-10
Aadress kehtib alates
27.02.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Andres Haabu100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Andres HaabuJuhatuse liige27.02.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Andres Haabuotsene osalus21.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu200 €0
Müügitulu muutus1680 € → 200 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74201FotograafiaPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4976 €9953 €15 tuh €20 tuh €19 905 €201920202021202220232024200 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Fotograafia teenis ettevõte 2025. aastal 200 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Fotograafia EMTAK 2025200 €
2024Fotograafia EMTAK 20251680 €
2023Fotograafia EMTAK 200810 884 €
2022Fotograafia EMTAK 20082100 €
2021Fotograafia EMTAK 20087658 €
2020Fotograafia EMTAK 20087340 €
2019Fotograafia EMTAK 200819 905 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018201920202021202220231202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu200 €1680 €10 884 €2100 €7658 €7340 €19 905 €
Ärikasum−2138 €−1430 €5957 €−687 €6420 €5891 €6321 €
Kasum enne tulumaksustamist−2138 €−1422 €5959 €−684 €6420 €5891 €6321 €
Aruandeaasta kasum−2138 €−1422 €5959 €−684 €6420 €5891 €6321 €
Tööjõukulud0,00 €484 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum918 €711 €711 €711 €711 €711 €711 €
Varad kokku33 100 €35 238 €36 660 €30 701 €31 385 €24 965 €19 074 €
sh käibevarad28 064 €30 777 €31 488 €28 856 €28 829 €21 698 €15 096 €
sh põhivarad5036 €4461 €5172 €1845 €2556 €3267 €3978 €
sh raha28 064 €30 777 €
Omakapital33 100 €35 238 €36 660 €30 701 €31 385 €24 965 €19 074 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum35 238 €36 660 €30 701 €31 385 €24 965 €19 074 €12 753 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0100000
Ärikasum enne kulumit−1220 €−719 €6668 €24,00 €7131 €6602 €7032 €
Aruanne esitatud15.07.202630.06.202528.06.202405.07.202329.06.202228.06.202128.10.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−1069,0 %−84,6 %54,8 %−32,6 %83,8 %80,3 %31,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang