Registrikaart · Äriregistri kanne 14438266
Mõttus OÜ
- Registrikood14438266
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202538 800 €
- KMKR numberEE102053133
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mõttus OÜ
- Registrikood
- 14438266
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.02.2018
- KMKR number
- EE102053133
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Pargi tn 37/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 38 800 € | +10,3 | |
| Müügitulu muutus | 102 625 € → 38 800 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725573257
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 33 770 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 33 770 € |
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 2703 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2327 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 93 682 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 6093 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2850 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 147 186 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 19 597 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1051 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 98 407 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 15 738 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 101 899 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 300 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 52 182 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 21 245 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 15 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 800 € | 102 625 € | 167 834 € | 114 145 € | 102 199 € | 52 182 € | 21 245 € |
| Ärikasum enne makse | −13 196 € | 15 750 € | 40 428 € | 28 026 € | 26 421 € | 8684 € | 3306 € |
| Aruandeaasta kasum | −13 196 € | 15 750 € | 39 112 € | 26 776 € | 25 229 € | 8684 € | 3306 € |
| Tööjõukulud | 20 995 € | 54 243 € | 84 160 € | 49 998 € | 52 553 € | 26 979 € | 7413 € |
| Varad kokku | 98 370 € | 121 051 € | 121 027 € | 96 106 € | 73 433 € | 26 599 € | 10 333 € |
| sh käibevarad | 23 040 € | 18 317 € | 29 911 € | 47 146 € | 22 183 € | 14 493 € | 3888 € |
| sh raha | 18 738 € | 7130 € | 3294 € | 25 480 € | 16 158 € | 9173 € | — |
| Omakapital | 96 134 € | 109 330 € | 93 580 € | 59 467 € | 37 691 € | 17 462 € | 8778 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2236 € | 11 721 € | 27 447 € | 29 707 € | 13 904 € | 9137 € | 1555 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6932 € | 21 838 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 15 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,7 % | 90,3 % | 77,3 % | 61,9 % | 51,3 % | 65,6 % | 85,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −34,0 % | 15,3 % | 23,3 % | 23,5 % | 24,7 % | 16,6 % | 15,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.