Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14441512

DeVas OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14441512
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025104 741 €
  • KMKR numberEE102096475

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 05.03.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.03.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
DeVas OÜ
Registrikood
14441512
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.03.2018
KMKR number
EE102096475
Aadress
Harju maakond, Saku vald, Roobuka küla, Okka tee 11

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu104 741 €+14,2
Müügitulu muutus70 871 € → 104 741 €+14,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €34 tuh €67 tuh €101 tuh €135 tuh €2019: 134 781 €134 781 €20192020: 99 191 €20202021: 88 151 €20212022: 67 667 €20222023: 52 901 €20232024: 70 871 €20242025: 104 741 €104 741 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 104 741 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025104 741 €
2024Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 202570 871 €
2023Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200852 901 €
2022Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200867 667 €
2021Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200888 151 €
2020Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200899 191 €
2019Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008134 781 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013452018: 320182019: 5520192020: 420202021: 320212022: 220222023: 220232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20213
20204
20195
20183

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu104 741 €70 871 €52 901 €67 667 €88 151 €99 191 €134 781 €
Ärikasum enne makse19 707 €11 413 €5721 €112 €−17 169 €21 681 €13 373 €
Aruandeaasta kasum19 002 €10 296 €5721 €112 €−17 997 €18 056 €13 373 €
Tööjõukulud39 050 €25 951 €22 065 €28 532 €48 793 €42 363 €86 677 €
Varad kokku38 949 €18 926 €12 065 €11 272 €26 122 €32 431 €32 202 €
sh käibevarad37 683 €17 075 €9487 €7670 €18 888 €26 882 €25 237 €
sh raha23 096 €12 554 €3025 €625 €4239 €15 708 €16 423 €
Omakapital30 048 €13 546 €8417 €2696 €2584 €25 919 €22 363 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised8901 €5380 €3648 €8576 €23 538 €6512 €9839 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222345
Omakapitali osakaal varadest77,1 %71,6 %69,8 %23,9 %9,9 %79,9 %69,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust18,1 %14,5 %10,8 %0,2 %-20,4 %18,2 %9,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang