Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14443287

MARKOGROUP OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14443287
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025111 372 €
  • KMKR numberEE102082748
  • Sellel aadressil on registreeritud 158 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

70/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 07.03.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.03.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MARKOGROUP OÜ
Registrikood
14443287
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.03.2018
KMKR number
EE102082748
Aadress
Harju maakond, Kuusalu vald, Pudisoo küla, Männimäe

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu111 372 €+14,5
Müügitulu muutus6892 € → 111 372 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
33151Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €74 tuh €149 tuh €223 tuh €298 tuh €2019: 297 785 €297 785 €20192020: 186 909 €20202021: 152 505 €20212022: 143 915 €20222023: 56 341 €20232024: 6892 €20242025: 111 372 €111 372 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 111 372 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025111 372 €
2024Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 20256892 €
2023Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 200856 341 €
2022Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008143 915 €
2021Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008151 978 €
2021Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008527 €
2020Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008184 024 €
2020Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 20082885 €
2019Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008297 095 €
2019Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008690 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018: 0020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu111 372 €6892 €56 341 €143 915 €152 505 €186 909 €297 785 €
Ärikasum enne makse−27 884 €−31 826 €−99 878 €17 938 €39 861 €89 182 €239 197 €
Aruandeaasta kasum−27 884 €−31 826 €−99 878 €17 938 €39 861 €89 182 €239 197 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku330 535 €358 389 €392 562 €513 391 €495 328 €436 941 €347 695 €
sh käibevarad330 535 €358 389 €392 562 €513 391 €495 328 €436 941 €347 695 €
sh raha310 404 €354 803 €385 161 €470 420 €473 146 €406 429 €329 366 €
Omakapital330 306 €358 190 €390 016 €489 894 €471 956 €432 095 €342 913 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised229 €199 €2546 €23 497 €23 372 €4846 €4782 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest99,9 %99,9 %99,4 %95,4 %95,3 %98,9 %98,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust-25,0 %-461,8 %-177,3 %12,5 %26,1 %47,7 %80,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang