Tindustrials OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 1016 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14449666
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025159 724 €
- KMKR numberEE102106213
Üldandmed
- Ärinimi
- Tindustrials OÜ
- Registrikood
- 14449666
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.03.2018
- KMKR number
- EE102106213
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 159 724 € | +15,9 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253982693
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68111 | Enda kinnisvara ost ja müük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda kinnisvara ost ja müük teenis ettevõte 2025. aastal 159 724 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 159 724 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 159 724 € | — | — | — | — | — | — |
| Ärikasum enne makse | 107 450 € | −10 517 € | −4711 € | −5772 € | −6871 € | 138 047 € | −9981 € |
| Aruandeaasta kasum | 107 450 € | −10 517 € | −4711 € | −5772 € | −6871 € | 138 047 € | −9981 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 525 443 € | 458 446 € | 463 686 € | 236 014 € | 236 937 € | 237 750 € | 52 233 € |
| sh käibevarad | 50 066 € | 50 482 € | 50 180 € | 50 240 € | 50 221 € | 50 092 € | 52 233 € |
| sh raha | 66,00 € | 41,00 € | 0,00 € | 21,00 € | 11,00 € | 24,00 € | — |
| Omakapital | 206 819 € | 99 369 € | 109 886 € | 114 597 € | 120 370 € | 127 242 € | −10 805 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 318 624 € | 359 077 € | 353 800 € | 121 417 € | 116 567 € | 110 508 € | 63 038 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,4 % | 21,7 % | 23,7 % | 48,6 % | 50,8 % | 53,5 % | -20,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 67,3 % | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.