HALOvisio OÜ
- Registrikood14450925
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025866 €
Üldandmed
- Ärinimi
- HALOvisio OÜ
- Registrikood
- 14450925
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.03.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Joa tn 2/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 866 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 250 € → 866 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74141 | Muu disainerite tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu disainerite tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 866 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 866 € |
| 2024 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 250 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 1520 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 2680 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 180 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 4305 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 750 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 866 € | 250 € | 1520 € | 2680 € | 180 € | 4305 € | 750 € |
| Ärikasum enne makse | 213 € | −17,00 € | 17,00 € | −25,00 € | −961 € | 987 € | −35,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 213 € | −17,00 € | 17,00 € | −25,00 € | −961 € | 987 € | −35,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1871 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1429 € | 6,00 € | 23,00 € | 6,00 € | 45,00 € | 1604 € | 5,00 € |
| sh käibevarad | 1429 € | 6,00 € | 23,00 € | 6,00 € | 45,00 € | 1604 € | 5,00 € |
| sh raha | 629 € | 6,00 € | 23,00 € | 6,00 € | 45,00 € | 1604 € | 5,00 € |
| Omakapital | 219 € | 6,00 € | 23,00 € | 6,00 € | 31,00 € | 992 € | 5,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1210 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 14,00 € | 612 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,3 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 68,9 % | 61,8 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 24,6 % | -6,8 % | 1,1 % | -0,9 % | -533,9 % | 22,9 % | -4,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.